2733
2739

وای دارم میمرم . کسی اینجوری بوده اکسیژنش ۸۸ قندش ۱۱۳ چربی خونم‌داره . ریه بیشتر از ۲۰ درصد

عضو گروه رز قرمزم🌹وزن اولیه ۸۴.۵🌹وزن الان۸۴.۵🌹وزن هدفم۷۰🌹تاریخ اولیه وزن کشی ۱۴۰۰/۳/۱۴ 🌹خدااایا کمکم کم لاغر بشم و حفظ کنم وزنمو🙏

ایشالا سلامتیشونو زودتر بدست میارن استرس ندید بهش اصلا

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خوب میشه ب حق علی 🌷

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رمدسیور نوشته ۵ تا ۲ تا دیشب زدن . اکسیژنش بالا میره؟؟چرا خوب نمیشه الان ی هفته اس😭

عضو گروه رز قرمزم🌹وزن اولیه ۸۴.۵🌹وزن الان۸۴.۵🌹وزن هدفم۷۰🌹تاریخ اولیه وزن کشی ۱۴۰۰/۳/۱۴ 🌹خدااایا کمکم کم لاغر بشم و حفظ کنم وزنمو🙏

قندش چندان بالا نیست

جای نگرانی نداره

اکسیژن هم خیلی پایین نیست

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
رمدسیور نوشته ۵ تا ۲ تا دیشب زدن . اکسیژنش بالا میره؟؟چرا خوب نمیشه الان ی هفته اس😭

۳ هفته بیماری طول میکشه

صبور باشین

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
ما تا کما و احیا هم داشتیم برگشته نترس عزیزم 

وای تو رو‌خدا نگووووو جا نیس بیمارستانا 

2738

انشالله به حق این شبهای عزیز مامانت حالش خوب بشه عزیزم

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
قندش چندان بالا نیست جای نگرانی نداره اکسیژن هم خیلی پایین نیست

میترسیم یهو بیان پایین شنیدم اونجوری میشه

به حق دستای بریده ی ابوالفضل سلامتیشون برمیگرده

قربونتون تو رو خدا دعا کنین 

الهی به حق اقام حضرت ابولفضل شفاپیدا کنه یاقمربنی هاشم این مادرو زودتر به اغوش خانواده برگردون

جان مادرجانِ جانِ مادردلبندم,نمیدانی درون سینه ام چه آتشی برپاست,به کدامین حکم من درون آتشی سوزنده افتادم.حال من با دیدن دانه های اشکت که روی گونه های سرخت می لغزد به جنون میرسد.نکند گریه کنی زندگیه من.الان 7سال هست که دیدن روی ماهت ارزوی شبانه روزم شده میدانم دور از من حال تو پریشان است و بدان حال من هم خراب .....انگار از درون سینه ام جگرم را، تکه وجودم را برده اند ..بیا جان مادر بگذار دل سیر در آغوش بگیرمت بدون هیچ ترسی از اینکه مبادا به من پشت کنی ومرا نخواهی ومن  بترسم از گذشته ام جانکم ، عمر مادر همیشه بخند غمگین نباش .اروزیم همیشه خندیدن توست.کاش بگذرد این روزهای تلخ ، زودتر برسد روزی که تا ابد بدون کوچکترین غمی کنارم روچشمانم باشی نازنین پسرکم دلتنگی تاب وتوانم رابریده وراهی ندارم جز انتظار .کاش زنده بمانم وخوشبختیت را ببینم ونگاه پر از شوقت را تماشاگر باشم ...کاش🙏😢

کی بستریش کردن 

نترس خوب میشه ان شاءالله

منم شوهرم بستری شد ۵ دوز رمدسیویر تزریق کردن 

2706