2737
2734
من الان تو 34 هفته ام ... وزن پسرم کمه طبق سونو اخر زده 1850 گرم دکتر گفت کمه. فرستاد سونو اپلر همه چی عالی بود فقط رشدش کمه... خیلی نگرانم زده روی منحنی IUGR میدونم یعنی چی!!! میخوام بدونم کی با شرایط من بچه بوده...الان بچهه اش سالمه؟
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
تازه از این هفته میخواد وزن اضافه کن کمه کم یک کیلو دیگه اضافه میکنه نگران نباش تا سه کیلو میرسه هنوز چهار تا شش هفته وقت داری عزیزم من هفته سی و چهار رفته بودم دو کیلو بود همش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو سون ها بهش چیزی نگفته بودن؟؟؟ به من گفتن باید هرففته سونو بشم و اگه نیاز بود ختم بارداری بدن
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
2728
الن عزیزم من هفته 34 رفتم واسم با توجه به رشد جنین زد 33 هفته... الان با سونو های 3ماه اول 35 باید باشم... ای یوجی ار تاخیر رشد رحمی که واسه من زده بچه ای یو جی ار است
شروع کن از امروز اب پرتغال روزی دو لیوان بستنی زیاد بخور مغزیجات مخصوصا فندق غذاهایی مثل ابگوشت و فسنجون و ماکارونی بخور خلاصه فقط بیکار نشین بخور از این هفته هرچی بهتر بخوری نی نی بهتر رشد میکنه نه اینکه زیاد بخوریاااا چیزای مقوی بخور شیرموز درست کن بخور در کنار اینا روزی یکبار هم عرق کاسنی یا یه بشقاب کاهو بخور تا خدایی نکرده نی نی زردی نکیره
2740
یک هفته تاخیر ایرادی نداره ضمنا سونو ها هم انقدر دقیق نیستن که ما خیلی اعتماد میکنیم اونا هم خطا دارن از همه اینا گذشته اصلا مشکلی نیست بعضیا دو هفته تاخیر رشد هم دیدم من
دکتر گفت هر هفته سونو بده که اگه اب دور بچه کم شده بود ختم بارداری بدیم البته تا الان اب دورش نرمال بوده..
من سی و نه هفته رو تموم کرده بودم بچه با وزن 2600 دنیا اومد . بچه برادرم هم سی و نه هفته و چند روز بود 2400 بود . هر دو شون بااینکه خیلی ریزه میزه هستن ولی خدا رو شکر سالم هستن . راستی من هفته 33 وزن بچهمو سونو 1850 زده بود ..
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
الن عزیزم من همش دارم همه اینا که گفتی میخورم... اما فعلا که رو این پسر تاثیر نزاشته... غذام فقط مرغ ماهی وگوشت با مغز ها و میوه ها و چیزای دیگه... تکوناش خوبه اما خیلی خودش و قلمبه میکنه و قشار میده به شکمم.. همش میگم نکنه ناراحته
مامی این عکس دخترته؟؟؟ منم تو 34 هفته 1850 بود که زد هفته 33 با توجه به رشد... میترسم از اینکه توری باشه... پس چرا به من گفتن ختم بارداری تو 37 هفته
مامی تو این مدت سونو اینا که میدادی نمیگفت وزنش کمه؟؟
2706