2737
2739
ماجراش طولانیه شوهرخواهرم مهندسه چند سال پیش برا اینکه به داداشش کمک کنه (چون خیلی صاف و سادس طوریکه خواهراش مجبورش کردن زن عقد کردشا طلاق بده )براش با پول خوش یه اپارتمان میخره البته یه مبلغ خیلی کم هم از خود داداشش میگیره میزاره روش در اصل خونه ماا دامادمونه اما به هیچ کس نگفته بوده و به همه گفته مال اونه همین داداشش که یکم حالش خوب نیست رو ماشین داداش بزرگه کار میکرده
تا اینکه بیمه ماشین تموم شده بوده بدونه به اینکه به داداشش بگه میفرستدش بار ببره تو راه تصادف میکنه و حدود 50 میلیون ماشین خسارت میبینه خب تقصیر این بدبخت چیه که اون ماشین بدونه بیمه را داده بین تا اینجا را داشته باشید
از روز اول اینا سنگ ناسازگاری را با خواهرم گذاشتند که چرا فلان ارایشگاه که ما میگیم نمیری چرا جشنت فلان بوده چرا داداشم برا ما لباس عقد نخریده چرا داداشم تو را تو خونه 150 متری برده نشونده ما خونمون 70 متره چرا ماشین فلان برات خریده تا یه روز خواهرم میخاست بره مشهد خواهر شوهرش که 23 سالشه به خواهرم میگه کلید خونتونا بده من میخام بیام با دوستم اینجا بمونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
از اونجایی که سر .و دمش میجنبه خاهرم کلیدا بهش نداد توجیهشم این بود شاید براش مشکلی پیش اومد اونوقت همه میگند اون بچه بود چرا تو کلیدا دادی خلاصه سر کلید کلا همشون دیگه اون یه ذره ای که با خواهرم خوب بودند تموم شد و شدند دشمن جونش خاهر شوهرش جدیدا ارایشگاه زده اونوقت شوهر خواهر شوهرش به خاهرم گفته تو چرا نمیری پیش زن من ارایشگاه میری غریبه طوریکه که همشون حتی بزرگ و کوچیک تو همه کاری دخالت میکنن و حرمت نگه نمیدارن
اینا کل فامیل میدونن از دخالتهای خارشوهرهای محترمه و پدر و مادر و شوهر خاهرم عروس تا حالا دوتا عروس طلاق دادن یعنی دخترهای مردم جونشونا برداشتند و فرار کردند اما دامادمون ادم خوبیه انگاری از اینا جداس پدر و مادرم راضی به این وصلت نبودن از بس رفت و اومد راضی شدند خاهرمم همه میشناسن از همه چی بیسته به خاطر همین شوهرش هواشا خیلی داره
حالا اینا میگن چرا هوای زنتا داری چند روز پیش پدرشوهرش برادرشون که رو ماشین کار میکرده را از خونه بیرون کرده از اونجایی که جایی نداره اومده خونه خاهرم منم بهش گفتم گناه داره بزار بیاد زنشا که اینا فراری دادن امیدی نداره تحویلش یگیر
دیشب برادرشوهرش که ماشینش خراب شده اومده درخونه خاهرم زنگ 4 تا واحد دیگه را زده با چاقو گفته اومدم دادمادمون و همون برادرشا بکشه خاهرمم رفته گفته خونه نیستن دیده ماشینش هست همینطوری وایساده تا تونسته به خاهرم هرچی فحش که لیاقت خودش و زنش بوده داده همش داد میزده مردم این زن جنده هست
2740
اصفهانی هستی؟
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
خوبه که هوای خواهرتو داره شوهرش همینو بس...مهم اونه
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
بگو بیاد بیرون دوباره امروز صبح رفته دم خونشون نسشته که بگو بیاد خونه همون برادرما بفروشه پولشا بده به من چون با ماشینم تصادف کرده باید خسارت بده از اینطرفم دادمادمون میگه خونه را نمیفروشم اولا از خودمه دوما برادرم بدبخته با 33 سال سن هیچی نداره اینم بفروشم دیگه هیچی بدبخت میشه کلا سنگشونا زیاد به سینه میزنه
خب بود ماشینتا بیمه میکردی میدادی به این خاهرم همش داره گریه میکنه صبح رفتن خونه پدر بزرگش با بابا مامانم جریانا گفتن اونا هم طرف خاهرما گرفتن و گفتن میدونیم همش تقصیر پدر و شوهر مادرشوهرته جالبه پدر شوهرش به خاهرم گفته به تو چه مربوط درباز میکردی درصورتیکه وقتی دعوا بالا میگیره خاهرم زنگ میزنه 110 میاد
2706