2733
2734
عنوان

خانوادم زندگیمو جهنم کردن

427 بازدید | 28 پست

سلام

من 2 ساله با خانوادم مشکل دارم و اصولا کسیوقتی ناراحتم درکم نمیکنه

بخاطر برادر بزرگترم هرروز کتک میخورم

تو خانواده من پسر بیشتر از دخترارزش داره در حالی ک من فرزند اخرم و تک دخترم ولی هیچ محبوبیتی ندارم

بخاطر ضربههایی ک پرم ب سرم وارد کرده چشمام تار شده ولی ب کسی چیزی نگفتم

کمرم هم آسیب دیده و از لحاظ روحی خیلی مشکل دارم

تا حالا سه بار قصد خودکشی داشتم 

ب 18 سالگی برسم قطعا از خانوادم شکایت میکنم ولی موندم الان چجوری انتقام بگیرم ک لااقل دلم خنک ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بهترین انتقام اینه که بچسبی به درس و دانشگاه تا بتونی مستقل از اونا باشی در اینده 

آره سال پیش سر همین قضیهها انگیزم رفت بالا تجربی قبول شدم میخام بخونم ولی وقتی روحیم آسیب دیده چجوری تمرکز کنم😔

آره سال پیش سر همین قضیهها انگیزم رفت بالا تجربی قبول شدم میخام بخونم ولی وقتی روحیم آسیب دیده چجوری ...

همین که قراره مستقل باشی باعث میشه تمرکزت بالا بره برو کتابخونه درس بخون که تحت تاثر فضای سمی خونتونم قرار نگیری

عزیزم چقدر ناراحت شدم برات ... سعی کن با درس خواندن دانشگاه خوبی قبول بشی بفکر آیندت باش تا بتونی زو ...

😔😔😔وقتی بهشون میگم حالمبده میگن نمیمیری ک ب داداشات نگا کن 

واقعا ی موجود اضافیم 

2740
همین که قراره مستقل باشی باعث میشه تمرکزت بالا بره برو کتابخونه درس بخون که تحت تاثر فضای سمی خونتون ...

اجازه ندارم بدون مامانم جایی برم 

داداشامم میگن کتابخونه نمیزارم بره 

آره سال پیش سر همین قضیهها انگیزم رفت بالا تجربی قبول شدم میخام بخونم ولی وقتی روحیم آسیب دیده چجوری ...

شرایط سختی داری ولی میتونی من خودم نوجوونی سختی داشتم ولی تونستم آیندمو خوب بسازم این روزها خیلی زود میگذره تلاش کن ۱۰ سال بعد از شرایطت راصی باشی

فلک را سقف بشکافیم طرحی نو دراندازیم
😔😔😔وقتی بهشون میگم حالمبده میگن نمیمیری ک ب داداشات نگا کن  واقعا ی موجود اضافیم

داداشات کار خاصی میکنن که بابا مانتو راضین ازشون یا فقط چون پسرن؟

فلک را سقف بشکافیم طرحی نو دراندازیم

من همینو میدونم که خانوادت تو رو دوست دارن چون هم تک دختری هم فرزند کوچیک خانواده فقط تو ازادی زیاد میخاد و رابطه با اونی که کات کردی اما خانوادت تعصبی هستن و نمیخان تو خراب بشی تو جامعه پس به حرفشون باش و بداخلاقی نکن اونا برا خودت میگن 

قلبم فقط واسه بچهام میتپه💖💕
شرایط سختی داری ولی میتونی من خودم نوجوونی سختی داشتم ولی تونستم آیندمو خوب بسازم این روزها خیلی زود ...

الان به فکر نوجوونیت میفتیبقول بعضیا خندت، میگیره یا حتی نمیخای بهش فک کنی؟

مثلا میگن وقتی بزرگتر شی پیش خودت میگی با چ چیزای الکی ناراحت میشدم

واقعا همینجوریه یا تو روحیه تاثیر میذاره؟

داداشات کار خاصی میکنن که بابا مانتو راضیم ازشون یا فقط چون پسرن؟

نه اتفاقا بیشتراز من اعصابشونو خورد میکنن

ولی از زمان بچگیهمامان بابام چون پسردوست بودن اینام اینجوری شدن

2706