2737
2734
امروز روز سومه دو روز اول خیلی اذیت شدم بهاطر سردرد و چشم درد ته گلوم و روی لوزه ام دونه زده خیلی دردناکه حتی إب دهنمو نمیتونم قورت بدم
کسی تجربه شو داره؟ چطور میتونم از میزان دردش کم کنم؟ راهی برای اینه زودتر دونه ها خشک شه هست؟
بترسید از گناه در حضور شاهد، آن هم شاهدی که فردا خودش " قاضی " است.
منم گرفتم مال من زونا شده بود دیگه روی کمرم بود باید دوره اش طی بشه داروهاتو سر وقت بخور و استراحت بکن به من گفته بود فقط برای دستشویی باید بلند بشی ( که البته باوجود دو تا فسقل امکانپذییر نبود )
شوالیه و پرنسس مامان , دوستون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
خواهرو برادرم تو سن پایین یعنی توسنده سالگی گرفتن مامانم از قاشق اونا به منم غذا میداد تا بگیرم اما نگرفتم حالا انقد میترسم از ابله مخصوصا میگن تو سن بالا تر که زونا میشه
مهم نیست مردم پشت سر من چه میگن مهم این که نمیتونن تو روم بگن
تو بچگی آبله مرغان گرفتم چند وقت پیش هم زونا گرفتم رفتم دکتر گفتم من که آبله مرغون گرفته بودم چرا دوباره الان زونا گرفتم ؟؟؟ گفت کسایی که تو بچگی آبله مرغون گرفتن و تو بزرگسالی بر اثر پایین اومدن سیستم دفاعی بدنشون و استرس ممکنه که زونا هم بگیرن که من گرفتم
شوالیه و پرنسس مامان , دوستون دارم
استحمام خوبه
خاکشیر برای التیام خارش
کرمهای ضد حارش هم هستن می تونی از دارو خانه بگیری
برای گلو هم گل ختمی خوبه هم طبعش سرده و هم حالت نرمکنندگی داره
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2706