2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

6077 بازدید | 48 پست
سلام، لطفاً راهنماییم کنید 4 ساله که ازدواج کردم-یک سال و نیم پیش حدود 40روز بود که پریود بودم و پاک نمیشدم، دکتر رفتم آزمایش و سونوگرافی داد گفت تخمدانت تنبل شده و قرص سیپروترون کامپاند رو بهم داد تا پریودم مرتب بشه، هر دوره که به دکترم مراجعه کردم دوباره همین قرصو برام نوشت، الان سه هفته ای هست که عوارض داده بدفرم- درد سینه-خشکی کامل رحم-گرگرفتگی زیاد و ریزش مو. رفتم پیش همون دکتر قرصمو عوض کرد بهم قرص مدروکسی پروژسترون و قرص استروژن داده که باید از روز 15 پریود شروع کنم که هنوز نرسیده نمیدونم چی کار کنم، به نظرتون خوردن این قرص ها باز برام عوارض نداره؟؟؟
وقتی به نماز می ایستم؛ خدایا من، تورا می خوانم یا تو، مرا می خوانی...؟؟!! کاش که عشقمان دوطرفه باشد..
به نظرتون دکتر موحدی تو بیمارستان چمران خوبه ازش مشاوره بگیرم؟ دکتر قاسم زاده-مطبش خ نامجو، چه طور؟
وقتی به نماز می ایستم؛ خدایا من، تورا می خوانم یا تو، مرا می خوانی...؟؟!! کاش که عشقمان دوطرفه باشد..
سلام گلم منم تنبلی دارم دو ماه سیپروترون خوردم ولی رفع نشد چاقم کرد صورتم لک افتاد بعدش مدروکسی داد دیگه نخوردم رفتم گیاه دارویی گفت باید اضافه وزنتو کم کنی بهت قول میدم بعد لاغری مشکلت حل میشه این قرصه هیچ تاثیری نداره خود دکتر هم گفت وزنتو کم کن من الان تو رژیمم
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عزیزم اضافه وزن ندارم کاشکی موضوع با رژیم حل میشد یه سوالی؟؟ مگه تنبلی اونی نیست که پریود عقب بیفته یعنی دیر به دیر پریود بشی خب من که پریودم طولانی شده هم تنبلی دارم!!!!
مهرنوش جان تنبلی همون کیست تخمدان یا پلی کیستیک هست من پریودم منظمه ولی اغلب اونایی که تنبلی دارن نامنظمن کیست باعث میشه تخمک ازاد نشه و در نتیجه لقاح انجام نمیشه
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
من تکرر ادرار و درد تخمدان داشتم فکر میکردم باردارم و اینا نشانه ی تخمک گذاریه ولی یه روز صبح ضعف کردم و فشارم افتاد و یه دردی داشتم که نمیتونستم تکون بخورم فشارم هم افتاد رفتم اورژانس بعد تزریق امپول گفتن برو پیش متخصص زنان بعد از ظهر رفتم پیش متخصص فکر کرد بارداری خارج از رحمه ولی بعد ازمایش و سونو گفت یه کیست ریز داری ولی همین کیست ریز از بین نمیره من حدود 7 ماهه تو اقدامم
وایییییییی یعنی من هم تبلی تخمدان دارم؟؟؟؟؟ دوره هام 35 روزه اس روز 13 پری رفتم سونو گفتن فولیکولها کوچیکه اما من امیدوار بودم آخه هنرز جوابشو به دکتر نشون ندادم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی من شنیدم که یکی از دوستان می گفت برای تقویت تخمدان سیاهدانه و عسل خوبه
مامانم می گه اگه مامان شی کمتر دلتنگی می کنی...مامان خوش خیال من
2740
مرسی گلم محدثه جان اگه تنبلی داشتی سونو نشون میداد اره عزیزم البته احتمال باروری هست به دکترت بگی بهت قرص تحریک تخمدان میده
من شنیدم دکتر موحدی تو بیمارستان چمران خوبه البته نه برای مشکل خودمون از خانومای باردار شنیدم به خاطر همین مطمئن نیستم
مخمل طلا سلام منم تنبلی تخمدان دارم و دو دوره گلوکوفاژ و سیپروترون کامپاند و .....مصرف کردم و چون عوارض داشت قطع کردم الانم پهلوی سمت چپم درد می کنه مخصوصا شبا شما چی کار کردی؟
خدایا شکرت
2706