2733
2739
عنوان

کسی تا به حال بچه سرراهی از نزدیک دیده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25805 بازدید | 29 پست
خاله و دایی من هم بچه از پرورشگاه اوردند خالم پسر و داییم دختر و اسمش ارزو

الام هم ارزو میره دانشگاه و مهدی(پسر خالم )میخوان زنش بدن البته خالم دنبال درمانشو گرفت و الان دو قلو داره یه پسر و یه دختر که 3 سالشونه
به نظر من یک سرس خصلت ها ذاتی و وراثتی هست و کاریش نمیشه کرد . به نظر من 30 درصد وراثت و ژنتیک در اعمال و رفتار افراد تاثیر داره . بقیه هم به محیط خانواده و جامعه بستگی داره . من خودمم چهار ساله که برای داشتن ک موجود از وجود خودم واز خون خودم تلاش می کنم. این رو بگم که من وقتی مجرد بودم دوست داشتم که کودکی رو به فرزندی بگیرم. اما الان که تو این شرایط هستم تصمیم گیری برام سخته . صد البته که دوست دارم خداوند مثله اکثر زنهای دیگه طعم بارداری و شیر دادن به پاره وجودم رو به من بچشونه . صد البته که دوست دارم ببینم قیافه اش به من کشیده یا به باباش وموارده دیگه . گاهی به موضوع فرزند خوندگی هم فکر می کنم. اما واقعا سخته . کسانی که این کارو رو میکنند حقیقتا دل بزرگ و وسیعی دارند. یک چیزی که موضوع فرزند خوندگی رو برام دشوار جلوه می ده شاغل بودنم هست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در حال حاضر نظرم اینکه ا(این نظر منه)اگر خداوند خواست که من هدیه الهیم رو خودم انتخاب کنم سعی می کنم به من وهسرم شباهت داشته باشه (اگر بشه). چون ما ایرانی ها سعی می کنیم این موضوع رو از خود بچه ها پنهان کنیم. در صورتی که در جاهای دیگه فکر نمی کنم به این صورت باشه . واینکه نوع رفتار پدر و مادر خوانده با بچه تا چه حد صمیمی و نزدیک هست. البته در مورد پنهان کردن فرزندخواندگی از خود فرزند خوانده من سوال دارم . اینکه درسته یا نه . ؟
2731
با همتون موافقم و خوشحالم که دوستای خوبی مثل شما دارم تا دور هم جمع بشیم و دریک مورد بسیار مهم جامعه امون تبادل نظر کنیم
مرسی از همه
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
2740
سلام یکی از آشناهای ما وقتی خانمش سومین دخترش رو به دنیا آورد همونجا توی بیمارستاندادش به یه خانواده که بچه دار نمیشدند و عوضش یک پراید گرفت واقعا تاسف آوره
تمام زندگی من در چهار حرف خلاصه میشود ....ت....ر...ن.....م
دوستان گل برنامه روز یکشنبه برای آقا جواد الائمه برقرار

اما امروز برای شفای امیر رضا 23 روزه که در ان آی سی یو به سر می بره همگی با هم یک توسل می خونیم باشید مورد قبول حق تعالی قرار بگیرد و این مادر انشاله شاد شود و امیررضا با سلامتی کامل به آغوش گرم خانواده بازگردد ...

در صورت تمایل به نشانی زیر مراجعه نمایید :
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=7715&ChatDate=12-8-1389
برای بغل کردنت لحظه شماری میکنم فرشته ی مامان
من دوباره دیدم

یبار یه نوزاد رو گذاشته بودن ظهر گرما زیر ماشین تو سایه در خونمون
یبار هم رفته بودیم خانه بهشت شهرمون که مامورای نیروانتظامی با ممدکار یه بیمارستان اومدن و یه نوزاد رو با حکم دادستانی تحویل موسسه دادن
دومی دختر بود اسمش رو هم گذاشتن رها ... خانمه مددکار میگفت رهای1013 هست ازش پرسیدم چرا این اسم رو داره میگفت من تا حالا 1013 تا بچه سرراهی توی این 16 سال سابقه کاریم تحویل گرفتم و کارهاشون کردم و به موسسه های مختلف دادم سرم صدااااااااااا داد
خدایا حکمتت رو شکر
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
عنوان تاپیک خیلی بده

اما همه خوب جواب دادن آفرین

فقط با اونی که میگه بچه شمالی رو ترک بزرگ نکنه ....... موافق نیستم
حرف بی معنیه

این روزا بچه های چین و روسیه رو میبرن امریکا اروپا بزرگ میکنن
خیلی هم ازشون دکتر مهندس و وزیر و وکیل در میاد

بچه های با ستعداد ونابغه

اسم سر راهی هم مال دوره مادر بزرگ من بود که عهد احمد شاه قاجار بود
این روزا عنوان بی سرپرست یا بد سرپرست میذارن
و نهایتا فرزند خونده