2737
2739
دکتر مغازه بمن تو دوران بارداریم داد که وزن بچم زیاد شه چون هفته های آخر بودمو وزن بچم کم بود و شمارش معکوس شروع شده بود..اما دکی جون خودم گفت اگه اون مدلی میخوای زیاد شه بیا من کیلو کیلو برات بنویسم شیرخشک بریز تو حلقت..اما از من میشنوی تو این دو هفته آخر یه روز کباب بخور یه روز جوجه..معجون بخور یه روز در میون..خامه و بستنی و ...برای نسوج بدن خودمم ک موقع زایمان بهتر جوش بخوره هفته ای دوبار یه پاچه گوسفند+نخود.... با همین روشها من تو دوهفته وزن نی نی و از 2200 رسوندم 2800
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
منم خوردم ماه آخر...
هم نی نی وزنشو گرفت و هم من توپولی شدم
وزن مادر و بیشتر زیاد میکنه...به من گفته بود بستنی سنتی و روزی نیم کیلو بخور +4 مغز.

اونایی هم که مادر خانومی گفت خیلی تاثیر داره به درد ادمهای که ویار ندارن میخوره نه مثل من که از همه چی بدم میومد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
ببین عزیزم وزن رو زیاد میکنه ولی دکی میگفت مثل اینه که به بچت برای زیادشدن وزنش جای شیرخودت شیرخشک بدی...ی چاقی بی فایده... 4 مغزم که دوستمون گفت هم خیلی تاثیرداره راست میگه یادم نبود بگم
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
به خوردنت بیشتر برس .
استراحت خیلی مهمه .دلیل کم بودن وزن نی نی من فعالیت زیادم بود .
دکتر زمان تولدش وقتی نی نی را دید گفت اگر استراحتت بیشتر بود خیلی بهتر وزن میگرفت.
إلهي و ربي من لي غیرك
2706