2737
2739
عنوان

فروش طلا

145 بازدید | 10 پست

سلام . من شوهرم چند سال پيش شريكش كلاهشو برداشت و تمام سرمايمون ك خيلي بود صفرشد 😞😞 ماشينمونم بخاطر كارش فروخت  و پشيمونه الان . تو همين موقعيت پارسال مامانم بخاطر ي موضوعي حدود ٨٠ تومن طلا بهم داد . امسال شوهرم ميگه از بي ماشيني خسته شدم و نميتونم، بيا طلا خودتو و اونايي ك مامانت بعت داده رو بقروشيم ماشين بخريم ب نامت ميزنم . طلاهاي خودم حدود ١٢٠ اينا ميشه ميگه ماشين خوب نميدن با اينقدر . خودم گواهينامه ولي زياد نشستم و مبتدي ام . حالا تو سردگمي موندم چيكار كنم شوهرم ادم خوبيه ب نظرتون كار درستيه طلاهاي مامانم بفروشم

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  

به نظرم یکیشون رو بفروش

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانت طلا هاشو داده‌به خودت؟؟اگه کلا بهت بخشیده اختیارش دست خودته من بودم ماشین برام‌مهم تر بود تا طلا ماشین اسباب ارامشه ولی طلا‌ زینته هردو درکنار اینکه‌پس اندازم‌محسوب میشن

دوتا بچه دارم و تو اين چند سال خيلي سختي كشيدم هنوزم زندگيم نرمال نشده مامانم موافق نيست زياد با اين موضوع

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
دوتا بچه دارم و تو اين چند سال خيلي سختي كشيدم هنوزم زندگيم نرمال نشده مامانم موافق نيست زياد با اين ...

پس طلا ها خودتو بفروش یه پراید بخرین طلاها مامانتم داشته باش‌ مهم اینکه یه وسیله زیر پاتون باشه

مامانت طلا هاشو داده‌به خودت؟؟اگه کلا بهت بخشیده اختیارش دست خودته من بودم ماشین برام‌مهم تر بود تا ...

اره مال خودمه . اخه طلاهاي خودم تنها ماشين خوب نميدن 

2740
پس طلا ها خودتو بفروش یه پراید بخرین طلاها مامانتم داشته باش‌ مهم اینکه یه وسیله زیر پاتون باشه

منم همينو ميگم ب شوهرم ميگه نه 

منم همينو ميگم ب شوهرم ميگه نه 

ما پراید داریم والا بهترهیچیه انشالا بعدها بگو بهترشو میخریم‌ دیگه هرکی اندازه وسعش باید خرید کنه بگو مامانم راضی نیست اگه واقعا خسته شدی به پراید راضی شو اگرم ن که هیچی البته اگ خودت و مادرت راضی بودید ماشین بهترم‌خوب‌بود