2737
2734
آیا بین دوستان کسی بوده که تخمدان پلی کیستیک داشته باشه و زود باردار بشه اخه من برای اولین بار این دفعه 13 روز بی سابقه از تاریخ پریم گذشت رفتم دکتر تشخیص تخمدان پلی کیستیک داد و آزمایش بارداری منفی شد خیلی نگرانم اخه چقدر طول میکشه درمان شم کسی سابقه اش رو داشته لطفا راهنمایی کنین واقعا نگران شدم
سلام عزیزم بله من دختر عمم و دوستم هر دو این مشکلو داشتن و هردو خیلی زود یکیشون 2 ماه بعد از ازدواج یکی دیگه هم 5 ماه بعد باردار شدن
خوشحالو شادو خندانم قدر دنیارو میدانم ....[smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
zan dadashe manam hamin moshkelo dasht vali az noe chasbande bood va majboor shod amal kone bade mal doktor goft ta ye sal dige hadeaghal bardar nemishi vali bade 2-3 mah bardar shod vali age noesh mamoli bashe ba ghors zod khob mishe va bardar mishi negaran nabash hame chiz momkene doktor be shohare man goft varikosel dare va ta amal nakone bachedar nemishim vali yek mah bad man bardar boodam hala 3 roze dige bacham donya miad chon motaghed boodam bedone amal bacheye ma miad harchi fekr koni hamon mishe
من از 18 سالگی pco(تخمدان پلی کیستیک) داشتم و درسن 28 و 31 سالگی هر دو بار همون ماه اولی که اقدام کردم باردار شدم.اصلا نگران نباش ولی حتما تحت نظر باش.البته من از 25 سال سا لگی هم قرص ضد بارداری می خوردم وهم متفورمین.
2740