2733
2739
عنوان

anti tpo بالا و مصرف پردنیزول از ابتدای بارداری.. کسی تجربه ای داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 101625 بازدید | 701 پست
نه دكترم واسه من ننوشت ! 

من هم تی پی او هم تی جی رو گفت بالاس و این قرص و داد

شما چند هفته ای؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم تی پی او هم تی جی رو گفت بالاس و این قرص و داد شما چند هفته ای؟

عزيزم من يه  سقط ٨ هفته داشتم ! اقدام كردم هنوز بچه دار نشدم ان شالله اگه خدا بخواد ميخوام  اين ماه اقدام كنم دوباره ! شما بارداري ؟ 

عزيزم من يه  سقط ٨ هفته داشتم ! اقدام كردم هنوز بچه دار نشدم ان شالله اگه خدا بخواد ميخوام ...

انشالله که باردار میشی گلم

من اره  باردارم با لطف خدا

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
2731
انشالله که باردار میشی گلم من اره  باردارم با لطف خدا

مرسي عزيزم ان شالله ! ان شالله شماهم ني ني تون صحيح و سالم دنيا بياد و بارداري راحتي داشته باشي ! دعا كن واسه منم  ممننون   

مرسي عزيزم ان شالله ! ان شالله شماهم ني ني تون صحيح و سالم دنيا بياد و بارداري راحتي داشته باشي ! دع ...

مرسی عزیزم

حتما حتما الهی که به زودی باردار بشی و خبرشو بدی 

شمام واس من دعا کن

2740
سلام دوستان منم الان هفته 14 بارداری هستم  آزمایش غربالگری اولم آتی تی پیو 1300 نشون داده. نوبت ...

نگران نباش انشالله حال نی نی خوبه 

کم کاری یه پرکاری تیرویید نداری؟

سلام  من سابقه مرده زایی تو هفته 39 رو دارم یه سال بعد  باردار شدم متاسفانه دوباردچار بار ...

اگه هنوز باردار نشدید بهتون پیشنهاد میکنم برید کلینیک ابن سینا پیشه خانم دکتر انصاری پور 

رییس قسمت سقط مکرر

اگه هنوز باردار نشدید بهتون پیشنهاد میکنم برید کلینیک ابن سینا پیشه خانم دکتر انصاری پور  رییس ...

ممنون از راهنماییت، خداروشکر باردارم و هفته هفده هستم، پیش متخصص غدد رفتم واسم لووکسین تجویز کرد 

عزیزم برا من بالا بود رفتم ایمونولوژی بهم پردنیزولون هم داد 

سلام. ببخشید شما فقط آنتی تی پی او بالا داشتید یا تیرویید هم خدای نکرده مشکل داشت؟

من آنتی تی پی او دو سال پیش دادم خیلی بالا بود. 700-800 بود. ولی تی اس اچ نرمال بود. الان چندین ماهی هست اقدامم ولی نشده. رفتم پیش متخصص غدد گفت اصلا ارتباطی بین آنتی تی پی او و بارداری نیست و شما باید علت را یکجای دیگه جویا بشید. فقط یه آز تی اس چ دیگه نوشت و حتی نیازی ندید آز آنتی تی پی او بنویسه. شما هم شرایطت مثل من بوده؟

البته من سابقه سقط ندارم و برای بچه دوم اقدام کردم.

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
سلام. ببخشید شما فقط آنتی تی پی او بالا داشتید یا تیرویید هم خدای نکرده مشکل داشت؟ من آنتی تی پی او ...

عزیزم بله هم قرص تیرویید خوردم عم برا انتی تی پی او. که البته دکتر مخصوص برای انتی تی پی فقط دکتر ایمونولوژی هست که من رفتم پیش دکتر زرنانی 

و خیلی ام ربط به بارداری داره چون سیستم ایمنی بدن رو تنظیم میکنه

اگه سیستم ایمنی بالا باشه جنینو پس میزنه اما نرمال که بشه حله

یه سری ازمایشات ایمنی انعقادی هست من انجام دادم و بابت اون دکتر زرنانی بهم دارو دادن تا هفته ۱۵ خوردم 

2706