2733
2739
عنوان

شربت اشتها آور

13947 بازدید | 10 پست
سلام دوستان

من دختر 25 ماهه ای دارم که اصلا خوب غذا نمی خوره.وزن بدنیا اومدنش 3 کیلو بود.وزن 1 سالگیش هم 9 کیلو بود و همه چیز عالی بود و خیلی خوب غذا می خورد.
از 1 سالگی تا 2 سالگی 2 کیلو وزن گرفت.و خیلی خیلی خیلی بدغذاست.

وقتی غذارو می بینه روش و بر می گردونه.اصلا از خوردن که خوشش نمی یاد.هیچی نمی خوره.

یه بار تصمیم گرفتم که اصلا کاری بهش نداشته باشم ولی اصلا ابراز گرسنگی نکرد.

میوه که اصلا نمی خوره.

تا 2 سالگی بهش ویتان می دادم.

می خواستم بدونم کسی بچه هاش مثل من هست که بد غذا باشه و با شربت اشتها آور خوب شده باشه؟

اگه آره که لطفا اسم شربت و بگین.

ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم می تونی شربت سانستول هم بهش بدی هم پر از ویتامینه و هم اشتها آور فوق العاده ایه. برادر زاده من می خورد واقعا واسش عالی بود. خودم هم بچه بودم می خوردم. بنیه بچه رو هم قوی میکنه.
مرداب به رود گفت: چه کردی که زلالی.....؟
رود جواب داد: گذشتم.
2740
اینا که دوستان گفتن ویتامینه ولی دکتر دختر من برای بی اشتهایش شربت اشتها آور بکواکتین تجویز کرد که موثر بود
البته تریس اوریکس و ویتارکس هم داروهای اشتها آوره که معمولا برای بچه ها تجویز میکنند.

سلام عزیزم..بالاخره اشتهای دخترت خوب شد؟ چه شربتی بهش دادی؟؟ از چی سنی خوب غذا خورد؟ پسر من دو سال ونیمشه اصلا غذا نمیخوره الان ۱۳ کیلو.. خیلی نگرانشم

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)