2737
2734
من این سوال و تو فیس بوک شون پرسیدم بلاکم کردن!!
همش درباره ایران و ایرانی بد میگن!

نظر شما چیه؟
دوباره میسازمت وطن ... اگر چه با خشت جان خویش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره خیلیییییی تعجب کردم

حتی با اکانت خواهرم هم سوال پرسیدم از کجا خط می گیرین که از ایران بد میگین؟
اون اکانت رو هم بلاک کردن!!
2728
2740
اکثر بهایین

به احتمال زیاد انگلیس
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
نه بابا ساده این؟؟؟
ایران ساپورت میکنه؟؟؟
به مرده بگین تو گور میخنده
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
من که عاشق این شبکه هستم

منبع درآمد مهم نیست برام مهم اینه که چیزی مغایر با اعتقاداتم تو این شبکه ندیدم

صدا و سیما با این همه دفتر و دستک نتونستن یه شبکه مشابه درست کنن و تازگی ها هم که همش از منو تو تقلید میکنن

ولی برام جالبه کسی نمی پرسه هزینه فارسی و ان و ج م و ... رو کی میده ؟ با اینکه شبکه های مخربی هستن
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha

یه بار یه برنامه افتتاح هتلی رو نشون داد که صاحبش یه شاهزاده عربستانی بود

تعجب کرده بودم چرا این هتل رو نشون داد

به نظرم احتمالا همون شاهزادهه ساپورت میکنه این شبکه رو!!

عزیز وابسته به انگلیسه و قصدشون هم از اول هم همین بوده.. اول با برنامه های علمی و سرگرم کننده بیننده جذب کنن و وقتی به حد نصاب رسید شروع به تبلیغ سیاسی غیر مستقیم کنن.. البته غیر مستقیم که چه عرض کنم..
درباره ی اکادمی گوگوشهم بگم که یه برنامهایه که از تابستون ضبظ برنامه ریزی شده که زنده بنظر بیاد...(سند هم اینکه سالومه برنامشو سالی تاکو پاییز قطع میکرد که بره از اکادمی گزارش بگیره ... و دقیقا وقتی اکادمی شروع به پخش میکرد اونم برنامشو اجرا میکرد.. رها جون هم که سابقش اوازه اینترنته..
خیلیا پایِ معرفتِ خودشون وایسادن نه خوبیِ شما !😏
2706