2737
2734
عنوان

دوستان شما بودید چکار میکردید؟؟

102 بازدید | 9 پست

دوستان من پدرم تو دوسال گذشته دوبار سکته مغزی خفیف کرده و خوب شده فقط افسردگی داره الان هیچجا نمیره و همش نگران مردن

مامانمم تومور مغزی خوشخیم گرفت عمل کرد خو ب شد

دوتاشون تو دهه ۶۰ اند

۴تا بچه ایم خواهرم ازدواج کرد شهر دورتر ازما و رفت سالی دوبار میبینمیش اگر اون بود باز نگرانیم کمار بود

من موندم و دو بچه دیگه

فامیلا شوهرم آلمانند

شوهرم میخاد از طریق ویزای کاری سال دبگه بربم آلمان

خودمم دوس دارم برم ولی خیلی دودلم نگران بابامم نگران مامانمم

بعد از من تنهاتر میشن

گرچه چون قانونی میخایم بر یم هروقت بخام میتونم برم و سر بزنم ایران 

ولی میترسم برم و بابام دوباره سکته کنه چون وابستگی دارن به ماها

از یطرفم نرم شوهرم کارش شرکت خصوصیه  همین الان درست حقوق نمیدن و ممکنه سالهای دبگه اخراجش کنن بدبخت شیم یبار نزدیک بود اخراج شه 

بچم اونجا اوضاعش مسلما بهتره ایندش بهتره

شما بودین جای من چمیکردید؟؟پدرو مادرتون و تو پیری و مریضی ول میکردید و برید یا میموندیدو سختی میکیشدین؟؟

خیلی دودل و درگیرم باخودم

میرفتم

ببخشید اینو میگم اما مرگ هم یه بخش از زندگیه 

نمیشه ما همه ی فرصت ها رو از دست بدیم

پدر منم فرزند آخر و وابسته بود..... الان میبینه چقدر فرصت ها از دست داده و خودش گفت کاش استفاده می‌کردم.... 

میرفتم.به خاطر اینده بچم و همسرم و صدالبته خودم

در حد سر زدن کافیه

نمیشه تا اخر عمر وابسته هم باشیم و از پیشرفت جا بمونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

میترسم برم و پدرم سکته سوم و بزنه

عداب وجدانو چکنم

میترسم‌برم‌ماامانمم افسردگی بگیره تنهاتر بشه تنها مارو داره باما اینور و اونور میره خیلی درگیر فکرسم خیلی نگرانم این رفتنو زهرمارم کرده

حتما برو 

خدای پدر و مادرتم بزرگه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2738

سلام النا جون ببخشید اینجا پیام میدم آخه یکی از تاپیکای قدیمیان دیدم مثل من بود احوالت گفتم ازت بپرسم چکار کردی . پسرت تو ۴۸روزگی گفتی اصلا نمی‌خواهید و میزاشتی زمین سریع بیدار می‌شد الان نوزاد ۴۴رپزه منم دقیقا همینه اوضاعش شما علتشو فهمیدی آیا و کی خوب شد؟  ممنون میشم برام توضیح بدین مردم از بی خوابی و خستگی

سلام النا جون ببخشید اینجا پیام میدم آخه یکی از تاپیکای قدیمیان دیدم مثل من بود احوالت گفتم ازت بپرس ...

پسرم تا ۱۸ماهگی هر ۴۰دقیقه بیدار میشد 

فقط شبا هردوساعت بیدار میشد دوباره میخابیدتا ۶ماهگی میزاشتم زمین بیدار میشد

راهش اینه که بزاریش رو پات وقتی خابید بزاریش زمین اروم اگر بارم بیدار شد بزاریش گهواره شی شی کنی تا بخابه ایقد تابش بدی که گیجیش ببشتر شه

۴ماه ببعد بهتر میشه صبور باش