2737
2734
نمیدونم چکار کنم پسرم ٥سالشه هیج جا نمیتونم برم از دستش نه مهمونى برم نه مهمونى بدم همه بچه هارو میزنه انگار پسرم مرض داره نمیتونه بشینه رو زمین همش ایستاده دست میزنه به همه چیز روزش روز نمیشه اگر کسى رو اذیت کنه چه بزرگ چه کوچیک مشاوره بردمش راهکار داد فایده نداره بردم دکتر فایده نداره کتاب روانشناسى گرفتم خوندم فایده نداره اصلا آدم نمیشه ارزو به دل موندم یه جا بشینه ذوق کنم داغون شدم داغون همش در حال سوک دادنه اصلا نمیتونه بازى کنه نه با تبلت نه با بچه ها نه کارتون میبینه نمیدونم چکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید یه دکتر خوب معرفى کنید که تجربه کرده باشید و جواب گرفتید ممنون میشم
خیلى دوست دارم مامان یه فرشته کوچولو شم خدایا کمکم کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببرش روانپزشک اطفال اگر تشخیص بده درمان دارویی داره... پسر بزرگ منم همینجوره....ولی کسی رو نمی زنه البته....مشاوره به من گفت اگر بعد از 4 سالگی بهتر نشد مطمئن میشیم بیش فعاله و می ریم دنبال درمان دارویی
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
کیانوش من از صبح که چشمهاشو باز می کنه انگار یه موتو بستن به پاهاش فقط در حال بدو بدو کردن و بپر بپر و وول خوردن و سر و صدا کردن و خرابکاریهای ریز و درشته
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
2740
زن شیشه ایی دوست منم دخترش مثل پسر شما بود از 4 سالگی رفت مهد اوایلش هم خودش اذیت شد هم مادرش ولی الان واقعا عوض شده تو مهد انواع کلاسا میره از 8 صبح تا 4، چهارم که میاد خونه ساعت 9 شب خوابه، دوستم همه اش میگه کاش زودتر میبردمش مهد
مهد میره همش بچه ها رو میزنه سرویس گرفتم براش خانومه میگه کفش یکى از بچها رو از ماشین پرت کرده بیرون هرچى برگشتم پیداش نکردم از وقتى حرکت میکنم میزنه تو سرو کله بچه ها تا بیارمش در خونتون
مهد میره همش بچه ها رو میزنه سرویس گرفتم براش خانومه میگه کفش یکى از بچها رو از ماشین پرت کرده بیرون هرچى برگشتم پیداش نکردم از وقتى حرکت میکنم میزنه تو سرو کله بچه ها تا بیارمش در خونتون