2733
2734

امشب منو شوهرم داشتیم راجب برادر شوهرم حرف میزدیم دخترم برداشته با گوشیم بهش زنگ زده فک کنم صدامونو شنیده من اصلا راجب اونا حرف نمیزنم مخصوصا با شوهرم چون خیلی عصبیه ی امشب رو خدا مرگم داد شوهرم عصبی بود از برادرشوهرم منم هی تایید میکردم حالا برداشتن همشون استاتوس گذاشتن ک نارفیق و اینجور چیزا چیکار کنم بنظرتون

وای کار خدا رو ببین په قد تو بدشانس بودی

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با اجازه اسی

بچه ها میشه واسه شادی روح پدرشوهرم صلوات و فاتحه بخورند هر کی خوند لایکم کنه امروز فوت شدن😭

دوستای گلم لطفا واسه خوشبختیم و خونه دار شدنم یه صلوات بفرستین اگه فرستادین بگین منم بفرستم  ممنون🥺🙏
2740
با اجازه اسی بچه ها میشه واسه شادی روح پدرشوهرم صلوات و فاتحه بخورند هر کی خوند لایکم کنه امر ...

خدا بیامرزه ایشالا قسمت مادر شوهرم

چند سالش بود بنده خدا حتما ۷۰ اینا

2706