2733
2734
من دو تا جاری بزرگتر از خودم دارم اولی یازده ساله ازدواج کرده دو تا بچه هفت ساله و ده ماهه دومی پنج ساله ازدواج کرده و سه ساله تو اقدامه و هنوز بچه دار نشده من از همون دوران عقدم همش براشون دعا میکردم اما هیچوقتم به خودم اجازه ندادم حتی از مادرشوهرم یا خواهرشوهرم چیزی در موردشون بپرسم بعضی وقتها جاری بزرگم با مادرشوهرم در مورد روند درمان اونا حرف میزدن سعی میکردم گوش ندم که نگن فضوله یا هرچی. باورش براتون سخته ولی من براشون اشک ریختم نذر کردم دعا کردم توی تاپیکها عنوان کردم دعاشون کنن نه فقط جاریمو همه ی منتظرای اطرافمو. عقد که بودم یکی از عروسای فامیل که دو قلو آورده بود بهش گفت وای زود باش دیگه تنبل من جای جاریم بهم بر خورد و جوابش رو یه جوری دادم که جاریم ذوق کرد از طرفداریم. اما بازم در موردش حرف نزدم خیلی وقتها بود احساس میکردم دلش میخواد یه چیزی بگه ولی عادی برخورد میکردم میترسیدم حرفی بزنم حمل بر جاری بودنم بشه تا اینکه نزدیک عروسیم جاری بزرگه ام حامله شد شوهرم گفت خبر خوب دارم داد زدم گفتم مریم(اسمها الکی ان خخخ)حامله اس؟گفت نه الهه حامله اس تو ذوقم خورد توی دلم گفتم حالا نمیشد تو نیاری تا مریم بچه دار شه؟ به مامانم گفتم مامانم گفت وا مردم نمیتونن به هوای این و اون صبر کنن گفتم خب اخه اون یه دونه داره بعدم تازه سقط کرده قشنگ گذاشته تو اوج دکتر رفتن این حامله شده؟اونم با خواسته خودشون. میدونم احساسی برخورد کردم ولی این حس درونم بود تا اینکه اون بچه به دنیا اومد و الان شده جیگره من. مریمم خیلی ریلکس و خونسرده یه بار ازم پرسید تو کی بچه دار میشی؟ گفتم حالا حالاها نمیشم اینطوری گفتم تا استرس نداشته باشه. واقعا هم نمیخواستم چون داروی ضد افسردگی بخاطر بیماری روحیم مصرف میکردم تا همین دیروز.
سال من ❤16 فروردین❤تحویل شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
تا اینکه یک ماه پیش بدون جلوگیری رابطه داشتیم با خیال اینکه قرص اورژانسی توی خونه هست اما نبود موند تا فرداشب از داروخونه خریدمو خوردم پریدم عقب افتاد دل پیچه سینه درد و... اینا باعث شد شک کنم به باردار بودنم دیروز بیبی چک گذاشتم میدونستم منفیه ولی دو تا خط شد رفتیم آز بدم تعطیل بود دوباره بیبی زدم دو تا خط شد امروز آز دادم مثبت شد
سال من ❤16 فروردین❤تحویل شد
2740
نی نیت مبارک باشه عزیزم. میتونی فعلابه کسی نگی. دعاکن تاموقعی که خدابه جاریت نی نی میده بقیه بفهمن بارداری. اکرم نشد که حتماصلاحشون نیست
دنیاهمه هیچ واهل دنیاهمه هیچ      ای هیچ برای هیچ برهیچ مپیچ
مبارک باشه خواست خداست به یکی بچه میده به یکی نمیده به یکی زود بچه میده به یکی دیر بچه میده نمیشه از خدا به زور بگیریم لابد خیر و صلاحمون تو این بوده تو نگران اونا هم نباش. براش دعا کن بازم.
عزیزم هرچی خدا صلاح بدونه ایشالا خدا به اونم بچه بده ناراحت نباش فکر بچت باش
زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2706