2737
2739
سلام دیروز پسرم را بردم دکتر واسه رفلاکسش داروهاشو عوض کرد بهش امپرازول داده گفته نصف کنم دونه های داخلشو چطوری نصف کنم بشمرم چطوری بدم بخوره تو آب که حل نمی شه می شه کمک کنید شما چطوری دارو را به خورد نی نی هاتون میدین
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
اگه حل بشه خیلی بدمزه میشه. بهتره همونطوری با یه کم آب توی یه قاشق مرباخوری بریزی و بچه را حدود 60 درجه نگه داری و قاشق را بریزی ته حلقش. دختر من که اگه غیر از این کاری میکردم نصف دونه ها را تف میکرد بیرون. اونوقت مصیبت شروع میشد که چه قدرشو خورده چقدرش را نخورده و . . .
نصف هم حدودی باید ببینی چقدر میشه حالا سه چهارتا اینور اونور مشکلی درست نمیکنه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
کپسول رو باز میکنى دانه هاشرو میشمرى تقریبا ١٢٠ تا دانه هست اصولا دکتر میگه ١/٤ که میشه ٣٠ تا٤٠تا دانه تو یه قاشق مربا خورى میریزى سپس آب سیب رو میگیرى سیب زرد باشه بهتر هست بعد تو همون قاشق مربا خورى که دانه ها هست آب سیب رو میریزى روش میدى نینى میخوره بعد که خورد یه قاشق مربا خورى آب سیب دیگه میدى که دانه تو دهن بچه نمونه حتما با آب سیب بده که جذب بیشترى داشته باشه
مامیلا جون سلام عزیزم ببخشید دکترش گفته نصفشو بدم یه بار صبح یه بار شب دختر شما چند وقتشه بهتر شده من نمی دونستم با آب می دادم بخوره می شه اسم و آدرسه دکتر تون را واسم بزاری ممنون از لطفت
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
2740