2733
2734
لینکشو بده یا عنوانشو بگو برات برگردونم
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یک دوست دارم میخواد این جا عضو بشه .. چندین بار گزینه ای که قرار براش پیامک بیاد رو تکرار کرده اما براش نیومده .. میگه نمیدونه چه کار کنه .. ایمیل هم داده .. تو رو خدا کمکش کنید
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
2738
برش گردوندم عزیزم
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
خاله جون ایمیل و شماره موبایل دوستتو بذار تماس باما یا برام ایمیل کن
نی نی یار خوشگلم میشه ازتون بخوام عنوان تاپیک قبلی را روی تاپیکم بگذارید؟ من این عنوان جدید را نمیخوام که نوشته تاپیک جامع برای هوش و زیبایی نوزاد مرسی عنوان خودم رو بزارید همون قبلی رو
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2706