2737
2739
عنوان

آبله مرغون .............

770 بازدید | 6 پست
داداشم آبله مرغون گرفته مامانم میگه من بچه بودم گرفتم ولی برا نینیم نگرانم، خطرناکه یا نه؟
ماندن به پای کسی که دوستش داری...... قشنگ ترین اسارت زندگی است......
اگر بارداری حتی اگر گرفته باشی ممکنه بازم بگیری چون ایمنی بدن توی بارداری پایینه فعلا خونه ی مامانت نرو اونا هم میان با لباسهای تازه شسته بیان ابله مرغون خیلی واگیره
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
جدا داداشمو بردن دکتر گفته سه روز قبل تا سه روز بعد از ظاهر شدنش منتقل میشه حالا دو روز قبل خونه ما بود
ماندن به پای کسی که دوستش داری...... قشنگ ترین اسارت زندگی است......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انشاالله نمیگیری مامانت میگه گرفتی دیگه قبل بارداری آزمایش سطح ایمنی به آبله مرغون میگیرن دکترا ندادی آز؟
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
2728
دیگه بهش فکر نکن.دوباره نمیگیری.منم همین شرایط رو داشتم.تو بارداری در معرضش بودم.البته قبلا گرفته بودم.به دکترم زنگ زدم گفت مشکلی نیست. تازه خانوم برادرم تو ماه 5 بارداری آبله مرغون شدید گرفت.اما خدا رو شکر هیچ مشکلی برای بچه ش پیش نیومد