2733
2734

دوستان اگه مصرف کردید... گفتن عارضه اش کاهش شدید ضربان قلب هست پدرم کرونا دارن و دکتر تجویز کردن براشون می ترسیم شروع کنیم اگه تجربه دارید ممنون میشم راهنمایی کنید 

جهان کوچک من از تو زیباست  

لطفاً برای سلامتی خواهرم یه صلوات بفرستین اگ فرستادین لایک کنین منم براتون صلوات بفرستم🙏🌺

میشه برای سلامتی اجیم یه صلوات بفرستی🥺                                           مرسی مهربون🙏انشالله حاجت رواشی🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مادرتون چه علایمی داشتن که گفتن شروع کنن؟ 

اولاش که تمام علائم کرونا رو داشتن ولی الان یه هفته گذشته امروز تستشون جوابش اومد مثبت بود دکتر اینو داد در حالی که خیلی بهتر شده و فقط کمی سرفه شبانه داره

2740
اولاش که تمام علائم کرونا رو داشتن ولی الان یه هفته گذشته امروز تستشون جوابش اومد مثبت بود دکتر اینو ...

پدر من از دیروز علایمشون شروع شد و تب و بی حالی شدید داشتن ولی امروز خیلی بهتر بودن ....شما سی تی اسکن هم براشون انجام دادید؟

جهان کوچک من از تو زیباست  

عزیزم نگران نباش. خواهر من ۴۰ تا خورد. روز اول هر ۱۲ ساعت ۸ تا بعدش هر ۱۲ ساعت ۳ تا عارضه خاصی نداشت جز تهوع و معده درد ولی متاسفانه اثر هم نداشت و مجبور شد رمدسیویر تزریق کنه

فقط عزیزم مایعات فراوون بخورن.

ایشالا زود خوب میشن

عالیه حتما استفاده کنن

داروهاشون حتما سرساعت مصرف کنن 5 تا از فامیلم با درگیری ریه این دارو مصرف کردن حالشون خداروشکر خوب شده

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

سلام عزیزم

سه چهار هفته پیش پدرومادرم کرونا گرفتن و دکتر اولشون براشون فاویپیراویر تجویز کرد، تغییر زیادی نکردن درجهت بهبودی و به شدت بی‌حال و بی اشتها شدن، بعد سه روز از مصرفش دکتر را عوض کردیم و رفتیم پیش دکتر مردانی ، اون گفت سریع 

مصرفشونو قطع کنیم و گفت اینها عوارض شدیدی دارن بجاش آمپول رمدیسیویر تجویز کرد

2706