2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ببین عزیزم تو همین سایت صفحه اصلی هفته های بارداری نوشته وزن وقد بجه رو هم نوشته برای شما هم خوبه بجه تو ماه اخر بیشترین وزنو میکیره اکه دوست داری درشت باشه بجت سعی کن مواد غذایی بروتیین دار مثل کوشت وتخم مرغ زیاد بخوری.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
2738
حدودشو دارن میکن تقریبیه.ولی مال تو الان خوبه مال منم همین فدر بود به دنیا اومد هم٣/١٠٠بود یلی درشت مبود ریز هم نبود توهم نکران نباش ایشال سالم باشه ریز ودرشت بالاخره بزرک میشه.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
شکم منم همین جوری بود من لاغر بودم تا ٧ماهکی شکمم بیرون مبود همه میکفتن بجت خیلی رىزه منو میترسوندن تا جایی که دکترم سونویکالر دابلر نوشت ولی دکتر سونو کفت که خوبه نکران نباش خدارو شکر خوب هم بود.
2706