2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام فاطمه مترجم عزیز بله دقیقاً درسته ... آرامش آبی عزیزم اختیار داری ما فقط از کنار یاسمین و مامان و بابای گلش لذت بردیم .. چه زحمتی !!! عزیزم عکسها آماده اس ببخش اگر تماس نگرفتم برای هماهنگی ... یک سری درگیری ذهنی داشتم ... اگر دوست داشتی بعد از تعطیلات میفرستم خدمتت ... فرشته کوچولوی مارو ببوس
آتلیه تخصصی کودک هیربد
خاله ستاره عزیز ممنونم از لطفتون .خودمون خدمت میرسیم عکسها رو میگیریم که هم دوباره زیارتت کنیم هم حساب کتاب کنیم . فقط بفرمایین چه روزی؟ گل پسرت رو ببوس
یاسمین عزیزم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014042810405911900 [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] وبلاگ یاسمین www.yekfereshteh.persianblog.ir
سلام مامان یاسمین نازنینم تو اولین فرصت بعد از تعطیلات در خدمتت هستم گلم ... اینجا متعلق به شماس ... من هم خوشحال میشم ببینمتون ... و مامان نفس عزیزم من پیامی از شما دریافت نکردم لطفاً اس ام اس بده هرکاری داشتی ... ضمناً متأسفانه فعلاً امکان ارسال فایل عکسهارو نداریم اگر دوست داشتی انتخاب کنی حضوری تشریف بیار گلم ... هرچند ما سه تا از بهترینهارو انتخاب کرده بودیم برای چاپ ولی وقتی تماس گرفتی کنسلش کردیم ... دوست داشتی تشریف بیار در خدمتت هستم گلم
آتلیه تخصصی کودک هیربد
2740