2737
2739
عنوان

خانوما پسرم رو از شیر گرفتم اما...

1357 بازدید | 31 پست
خانوما به پسرم دو روزه دیگه شیر ندادم اما سینه هام خیلی درد میکنه مثل سنگ شده باید چی کار کنم بدوشم یا نه خواهشن کمک کنین خیلی درد داره پسرم رو به خاطر همین نمیتونم بغل کنم اونم بهانه میاره شنیدم میگن اگه خالی کنی افتاده میشه
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مامیلا جان ممنون من اصلا نمیدونستم راهی داره فکر میکردم باید تحمل کنم اگه خالی کنم شل ول نمیشه
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
سلام عزیزم به سلامتی انشاءالله مردشدنش رو ببینی.
عزیزم تنها راه دوشیدن با دست هست .دکتر من گفت دارو عوارض داره و اینکه شاید بهت نسازه و مشکل برات پیش بیاد . باید بدوشی تا کم کم خودش خوشک میشه من بیش از یه هفته میدوشیدم و بعد هر روز کمتر میشد تا اینکه تموم شد ولی زمان برد.
دکتر میگفت این بهترین و سالمترین راه هست .
دوس دارم برگردم به اون روزایی که بابام بیدارم میکردو میگفت پاشو ببین

چقدر برف اومده مدرسه ها تعطیله !!!!!!
2740
عزیزم افتاده و شل هم نمیشه .باید بدوشی تا سفت نشه اگه ندوشی خطر داره و موجب میشه تب شدید بگیری
دوس دارم برگردم به اون روزایی که بابام بیدارم میکردو میگفت پاشو ببین

چقدر برف اومده مدرسه ها تعطیله !!!!!!
مرسی ا زلطفت مامان آرشان فعلا پس برم خالی کنم
ماری جون از شماهم ممنونم
عزیزم اسم قرصش dostinex است و من هم مثل تو بودم خیلی خطرناکه اگه سینه هات آپسه کنه با سرنگ تخلیه میکنن خیلی زود این قرصو بگیر دوتا قرص توشه از داروخانه بپرسین میگه چند ساعت به چند ساعت بخوری من درست یادم نمی یاد ولی اسم قرصو یادداشت کرده بودم که همیشه یادم بمونه
من تلفنی از دکترم پرسیدم گفتم چکار کنم گفت از همون موقع که تصمیم گرفته بودی بهش شیر ندی باید میخوردی ولی من بعدا ز سه روز بهش زنگ زدم خیلی درد داشتم حتی شبا هم نمی تونستم بخوابم وحشتناک بود اصلا نمی تونستم بهش دست بزنم همه هم بهم می گفتن بدوشم ولی به نظرم دوشیدن تو این شرایط غیر ممکنه
2706