2733
2734

خانومامن دوساله درگیرتبخال تناسلی شدم خیلی هم بدجورهردفعه که عودمیکنه خیلی دردمیکشم تاخوب بشم الآن باردارم وتوهفته۳۱...دوبارتواین هفته عودکرده خیلی میترسم اززایمان دکترمم هروقت میگم میگه مشکلی نیس نمیدونم یامن استرس دارم یادکترم خیلی ریلکسه خواهشااگه تجربه دارین راهنماییم کنید حتی به سزارین هم فکرمیکنم ولی نمیدونم چرادکترم جدی نمیگره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه نباید سزارینت کنه.برا بچه ضرر داره آخه

نمیدونم منم همینومیگم ولی دکترم میگه توآزمایشات چیزی ندیدم نمیدونم شایدم فک میکنه من زگیل تناسلی رومیگم ولی تاحالامعاینه م نکرده که متوجه بشه منظورمو

2742
عزیزم دکترتو حتمن عوض کن..از پزشکهای دیگ ک معروفن،بپرس.درست راهنماییت میکنن..حالیش نیس..بعدم ک خدانک ...

چی بگم؟؟خوب دکتربهترسراغ ندارم فعلا حالاقراره فردابرم پیشش گفتم جدی باهاش صحبت میکنم اگه ببینم بازم بی خیاله عوض میکنم

چی بگم؟؟خوب دکتربهترسراغ ندارم فعلا حالاقراره فردابرم پیشش گفتم جدی باهاش صحبت میکنم اگه ببینم بازم ...

اینو از من خواهرانه گوش کن.من خودم دکترم فکر میکردم حالیشه،اما تا دم مرگ منو برد.هم بچه ام هم خودم خدا برگردوند..

بعضی دکترا واقعن هیچی حالیشون نیس..

ضرر ک نداره،برو مطب ی پزشک دیگ.یا حتی مطب یه ماما.بگو معاینه ات هم بکنه،نظرش چیه.خیالت راحت بشه.

2738