2733
2734
عنوان

ورم ناف نوزاد یه ماهه (فتق نافی)

| مشاهده متن کامل بحث + 8799 بازدید | 36 پست
سلام بله خداروشکر خوبشد یه سکه گزاشتم روش خوبشد

خداراشکر چند ماهش بود چقدر طول کشید تا خوب شد 

چجوری سکه گذاشتید ، ببخشید سؤال هام زیاد شد ، خیلی نگرانم دکتر گفت اگه خوب نشه باید عمل کنه 

پسرم یک ماهش هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداراشکر چند ماهش بود چقدر طول کشید تا خوب شد  چجوری سکه گذاشتید ، ببخشید سؤال هام زیاد شد ، خ ...

کاش چنجا میبردیش دکتر سوال میکردی ببینی نظر بقیه چیه من پسرم ازوقتی اومد بدنیا نافش که افتاد تقریبا یماهه چهل روزه بود ک متوجه شدم نافش برآمدگی داره هی ک گریه میکرد هم بیشتر میشد هردکتری میبردم یکی میگف بزا خودش خود بخودخوب  میش یکی میگف شاید اگ بزرگتربشه نیاز ب عمل بشه ازچنفر توهمین سایت هی میپرسیدم اونا گفتن ما سکه گزاشتیم خوبشد منم اونقد نگران بودم مث الان شما هی توسایت میگشتم تقریبا دوماه یه سکه پونصد تومنی رو تمیز ضدعفونی کن ک کثیفیاش بره بعدم اول یه پنبه بزن سرنافش بعد سکه رو بزن رو پنبه بعد سکه رو با چسب کاغذی ها بچسبون ب نافش ..بزار همونجور یماه بمونه ک نافش بزرگتر نشه موقع حمام کردن فقط درش بیار دوباره پنبه جدید و چسب بزن بش من اینجوری خودبخود ورمش نشست.فقط حواصت باشه سکه مستقیم نزنی ب نافش عفونت کنه سکه کثیفه.پنبه بزار زیرش چسب بزن روش...سوالی داشتی بپرس گلم من درخدمتم.زیادم نزار بچه گریه کنه تواین مدت زود آرومش کن چون با گریه کردن فشار میاره بخودش بزرگتر میش 

من خدارو توبرق چشمای آدمهایی میبینم  که ازحال خوب دیگران حال دلشون خوب میشه 
خداراشکر چند ماهش بود چقدر طول کشید تا خوب شد  چجوری سکه گذاشتید ، ببخشید سؤال هام زیاد شد ، خ ...

تاپیک هم زدم اون موقع نظر بقیع رو خواستی بخونشون.. 

من خدارو توبرق چشمای آدمهایی میبینم  که ازحال خوب دیگران حال دلشون خوب میشه 
2731

پسر منم همین بود بخاطر ضعیفی و‌کم وزنی شون باشه فکر کنم. پسرم ۸ماهه به دنیا اومد. دکترم بردم اما بدون دارو خوب شد خودش شکر خدا

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

عزیزان خانم های گل دختر منم چند ماه بعد از تولدش یعنی دو ماهگی یا سه ماهگی نافش زد بیرون میدونید از چیه از نفخه که هی زور میزنه یا گریه نوزاد که زیاد باشه بخدا خواستم تجربمو بگم نگید خودش خوب میشه من بردمش دکتر بهش ناف بند به جای سکه که میگید ناف بند بگیرید از داروخانه عالیهههههه باید هی بزاریش به مدت چند ماه کاملا نافش میره داخل