2733
2734
الان نزدیکه یک ماهه عقب انداختم، بی بی چک هم منفی! مثل همیشه خوش خیالی می کنم و می گم تا پریود نشم امیدی هست!! کسی بوده دیر ب ب چ مثبت شده باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشاله که باردار باشی و کلی حال کنی ولی اگر باردار نبودی بهت پیشنهاد میکنم هر روز صبح قبل از اینکه از تخت بلند بشی دمای بدنت رو با دماسنج دیجیتال اندازه بگیری. 1- هم روز تخمکگذاریتو می فهمی 2- اگر باردار باشی دمای بدنت بالا می مونه 3- معمولا 14 روز بعد از تخمکگذاری پری بعدی شروع میشه اینطوری یک کم از فکر . خیال بیرون میایی
من الان می دونم که متاستفانه باردار نیستم چون دمای بدنم داره پایین میاد ! هیییییی
رایان عشق زندگیم 9 اسفند به دنیا اومد
2740
الان هم سیزده روزه که عقب انداختم ولی هنوز بی بی چک مثبت نشده. نمیدونم چرا اینقدر دیر جواب میده کسی مثل من نبوده؟
بعدش هم میترسم اگر هم باردار بودم مثل دفعه قبل سقط کنم چون همین دیر مثبت شدن بی بی چک خیلی ناراحتم میکنه میگم نکنه مشکلی دارم که این اتفاق میفته
الان هم سیزده روزه که عقب انداختم ولی هنوز بی بی چک مثبت نشده. نمیدونم چرا اینقدر دیر جواب میده کسی ...

عزیزم اون سال بارداربودی اخه منم همینه مشکلم 

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 
2706