2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سیما جون من 10 سال پیش عمل کردم و رشت هستم دکترمم فلاحتی بود من از بینیم راضیم اما اصلا قبل از عملم بینیم خود به خود ورم میکرد الان خیلی خیلی خیلی کمتر شده این ورما اما بازم یک وقتایی ورم می کنه می خوام ببینم واقعا تاثیر داره ؟

چون پیش یک دکتر دیگه رفتم گفت بیا تزریق کنم واست ؟ پسس واسه شما بیشتر ورم کرد؟ چند وقته عمل کردی؟
فکر کنم نوع تزریقا فرق کنه
من تازه عمل کردم سه ماهه
نمیدونستم آمپول بعد از چند سال هم اثر داره
اگه هم خواستی تزریق کنی حتما قبلش خوب تحقیق کن یه دکتر خوب برای تزریق پیدا کن
خدای نکرده بینیت بدتر نشه
بعضیا آمپول میزنن میگن ظرف چند روز ورمش کمتر میشه البته اینا ورماییه که بالاخره تا یه سال میره اما آمپولو میزنن که سرعت بهبودش بیشتر بشه
البته چند روز اول ورمش بیشتر میشه و از یه هفته به بعد معمولا شروع میکنه به کم شدن
ولی ورمای چند ساله نمیدونم با آمپول برطرف شه یا نه باید از چند تا دکتر بپرسی
برای من که همون ورم دو ماهه اشم خیلی تاثیری نداشت
کورتون ضرر هم داره دیگه
2740

منم تیرماه سال پیش عمل کردم بینیم گوشتی بود رفته رفته ورمش یه کم خوابید ولی باز ورمش زیاده هر بار رفتم دکترم گف بزار به روال طبیعی ورمش بخوابه الان نزدیک یه سال میشه دیگه ولی ورم داره باز , یه جا خوندم بعد شیش ماه دیگه تزریق فایده نداره توروخدا راهنماییم کنید چیکار کنم

زندگی یه سوپه و من یه چنگال لعنتی  
2706