2733
2734
عنوان

چرا خانمای یزدی منتظر نی نی نمیان باهم باشیم؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 67450 بازدید | 3310 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس کی برات iui میکنه؟؟؟؟؟ مطب اصلی افلاطونیان تو بیمارستان مادره حالا اگه خودش تشخیص iui داده فعلا انجام بده ببین چی میشه ان شالله که جواب میگیری خانومم... برو بیمارستان مادر نوبتش بگیر بعد iui برو اونجا پیشش
بیائید دعاهایمان را با این فرمول کادو پیچی کنیم : صلوات + دعا + صلوات
2731
فکر نکنم پرستارا انجام بدن احتمالا یکی از متخصصای زنان انجام بدن آره زن بهتره من از الان حرص میخورم اگه کریمزاده خودش بخاد iui کنه چیکار کنم لاپرا 975 هزارتومن شد ما بیمه ایران بودیم همه ش رو داد شما نگفتن لاپرا کنی؟ چندوقته تحت درمانی دارو هم خوردین؟
سلام فاطمه زهرا خانوم،شما خبر نداری یزد اهدای جنین داره یا نه.؟ ممنون میشم جواب بدی
خدایا ،حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن،تا درهایی را که بسویم میگشایی، ندامسته نبندم و درهایی را که برویم میبندی، به اصرار نگشایم.
بله فری مامی هزینه iui روهم میدن لاپارا برای خانوماییه که مشکل دارن برای بررسی که ببینن مشکلشون چیه شما که خودت مشکل نداری دیگه نمیخواد
سلام گل نهال اهدای جنین چیه من نمیدونم؟ بیمارستان مادر یزد اکثر کارای درمان نازایی رو داره قطب ناباروری کشوره میخوای زنگ بزن بپرس تلفنش: 03516230030 الی 9 بخش مشاوره داخلی 206 هست
2706