2733
2739
عنوان

راهنمایی برای سرخ کن کم روغن

482 بازدید | 7 پست
سلام دوستان
من میخوام از این سرخ کن هایی که فقط چند قاشق روغن می خواد بخرم ولی خیلی اطلاعات راجع بهش ندارم که واقعا خوب سرخ می کنن یا نه. چه مارکی خوبه. تفال خوبه یا فیلیپس ؟کسی داشته؟میش لطفا راهنمایی کنین.
مرداب به رود گفت: چه کردی که زلالی.....؟
رود جواب داد: گذشتم.
عزیزم من تفال دارم.همه چیزی نمی تونی باهاش سرخ کنی!!! ولی واسه سیب زمینی و سوسیس عالیه!!! با 1 قاشق روغن سیب زمینی ها هم ترد میشن هم خوشمزه!!!
حالم گرفته از این شهر که آدم هایش همچون هوایش ناپایدارند!!!
گاه آنقدر پاک که باورت نمی شود،گاه چنان آلوده که نفست می گیرد. . .
منم سرخ کن هواپز دارم
با یه قاشق روغن سرخ میکنه

مرغ که عالیه عین مرغ سوخاری بیرون باحال میشه

معروف نیست مارکش

تکنو

من راضیم
یاد بگیر ، قدر هر چیزی را که داری بدانی، قبل از آنکه روزگار به تو یادآوری کند که: می بایست قدر چیزی را که داشتی، میدانستی ... Lilypie First Birthday tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مثلا واسه کتلت و همبرگر نمیشه استفاده کرد!پیازم خیلی بد سرخ میکنه،در واقع می سوزونه پیازرو.
2728
خانمهای عزیز من یک سرخ کن بدون روغن فیلیپس رنگ مشکی دارم دوسه ماهی خریدمش و خبیلی کم ازش استفاده کردم و کاملا نو است و هیچ عیب و ایرادی هم نداره فقط چون من و شوهرم پرروغن دوست داریم می خواهیم بفروشیمش اگر خواستید با من تماس بگیرید 09171278977
مهرا جون من 2 سال پیش که تازه اومده بود بازار گرفتم 270.ولی آره منم شنیدم که الان خیلی گرون شده!!!
من کیک هم توش درست میکنم خیلی سریع تر از فر و عالیه
برای ماهی عالی
برای کباب تابه ای عالی
سیب زمینی بد نیست . غذا هم توش داغ میکنم برای سمبوسه هم خیلی خوبه البته رژیمی دیگه..
بقیه چیز ها خوب نمیشه
مال من ویداسه تقریبا دوسال پیش 160 گرفتم
پروردگارا چطور شکر نعمت کنم که سزاوار باشی   
2738