2777
2789
عنوان

مقادیر بتا در بارداری نرمال بر اساس هفته ها و روزهایی که از لقاح گذشته

| مشاهده متن کامل بحث + 216653 بازدید | 232 پست
من آزمایش خون دادم دکتر گفت بتا ٤٣ اینطوراس بعد از ٦ روز رفتم خون دیدم دکتر قرص داد بعد باز آزمایش خون گرفت ولی گفت بتا تو این ٦ روز زیاد بالا نرفته گفت ٥٤ اینطورا سده خیلی نگرانم کسی مثل من بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پنج روز به پریودم مونده ولی یه هفته س همه علایم رو دارم.همه رو باهم دارما.پدرم در اومده.همیشه هم سر تاریخ و منظم بودم.ولی بی بی چک منفی بود.آزمایش هم دیروز دادم بتا5 بود.ولی هنوز دل درد و کمر درد دارم.زیر دلم حباب حباب میشه.خیلی تو ذوقم خورد.انقدر دلم گرفته بود شب تا شوهرم از در اومد تو زدم زیر گریه چون تقریبآ مطمئن بودیم که باردارم.دکترم هم همین نظرو داشت تازه.
.
ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ..."ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮ).....تا آرام گیرد این قلب نا آرام من....."خدای من"....به حضورت،به نگاهت،به یاریت نیازمندم..... ** اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ ** ..... ** أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُكُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلِیلاً ما تَذَكَّرُونَ ** ..... ** الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ **
.
ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ..."ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮ).....تا آرام گیرد این قلب نا آرام من....."خدای من"....به حضورت،به نگاهت،به یاریت نیازمندم..... ** اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ ** ..... ** أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُكُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلِیلاً ما تَذَكَّرُونَ ** ..... ** الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ **
2801