2733
2734
عنوان

به مادرشوهرم حسودیم میشه

4445 بازدید | 110 پست
سلام دوستان من 4ساله ازدواج کردم تو این 4سال خانواده ی شوهرم خیلی جاها دلمو شکوندن که اینم از بی تجربگی خودم بود ولی اونا هم اذیت نکردن چرا نیومدین چرا دیر اومدین و هزار بهانه دیگه بارها من و شوهرمو به جون هم انداختن ولی لدعا هم دارن خیلی خوبن. ولی امان از شوهرم که در احترام به مادرش داره زیاده رکی میکنه . من اگه بمیرمم نمیاد ببینه چمه ولی برای مثال دیشب مامانش سرش درد میکرد نمیدونین چیکار میکرد پیشش نشست سرشو بوس کرد نازشو خرید اونوقت بچم دیشب اینقدر ننگی کرد 1 دقیقه بغلش نکرد. بعدم تو ماشین دعوامون شد. جالبه حق رو هم به خودش میدونه خستممممم کرده اینقدر بی توجهیش به من
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ایشون به مادرشون وابسته باشه یه مسئله س اما نباید به همسر و فرزندش بی توجه باشه و بی مسئولیت
یه شب از همه چی به خدا گله کرد یه دفعه به خودش همه چیو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد
2742
البته یه چیز بگم؟ شاید از مریضی مادرش بیشتر نگران میشه که خوب اونا پیرن و احتمال اینکه با هر مریضی خدای نکرده چیزیشون بشه بیشتره برا همین بیشتر نگرانش میشه
خدای مهربونم تو مارو تنها نزار
به نوعی احترام به پدر و مادر برکتش به خود خانواده میرسه.اجازه بده به پدر و مادرش احترام کنه .تو هم سهم خودتو بخواه
In the name of Allah "by the remembrance of Allah hearts are assured." Holy Quran: surat l-rad , verse 28
مامی نرگس من یه بار پریود بودم داشتم از دل درد میمردم دراز کشیده بودم خواهرشوهرمم فشارش یه ذره رفته بود پایین سرش گیج میرفت با اون وضعم شوهری بهم گفت بلند شو بریم حالشو بپرسیم انقدر ناراحت شدمو گریه کردم... مردم شانس دارن بخدا
قبلا:::خدایا خودت کمک کن پسرم سالم بیاد بغلم... حالا من سه تا قلب دارم که هرکدوم نزنه میمیرم...... حالا::: خدایا شکرت پسرم سالم اومد بغلم... حالا من سه تا قلب دارم که هرکدوم نزنه میمیرم...... خاله میشه به منم رای بدین؟ http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015011411182768370
2740
من احساس می کنم همش تقصیر مرداست که همیشه عروسا و مادر شوهرا اختلاف دارن چون مردا سیاست و عدالت ندارن
یه شب از همه چی به خدا گله کرد یه دفعه به خودش همه چیو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد
غصه نخور هر مردی یه اخلاقی داره تازه گاهی بخاطر جلب توجه و حساس کردن زنشون اینکا رو می کنن عادی رفتار کن بگو خیلی خوشحالم که اینقدر به مامان و خانوادت اهمیت میدی میدونم سخته ها ولی بگووو اثر داره باور کن
2706