2733
2739
سلام.دختر کوچیکم ۵۰روز پیش به دنیا اومده.و دختر بزرگم دوسال و یازده ماهشه الان.خلاصه این که از صبخ تا شب در گیرم.یا درگیر شیر دادن و پوشک عوض کردن.یا درگیر غذا درست کردن و بردن دستشویی و حموم کردن بزرگه و خونه داری و.....شما هم همین طورید.مثل من فرصت سر خاروندن ندارید.شبا از خستگی بیهوش میشم.شما چی کار کردید؟وقت آزاد دارید؟الان که این جام کوچیکه خوابه بزرگه هم داره بازی می کنه.باید برم سراغ درست کردن شام.
عزیزم من تجربه ای ندارم ولی حس میکنم اولش سخت باشه مخصوصا برای شما ولی بعدش بچه ها خیلی برای هم خوب میشن مخصوصا که هم جنس هم هستن
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به خدا خیلی سخته.بعضی اوقات مغزم سوت می کشه از خستگی.مخصوصا وقتی با سختی زیاد کوچیکه رو میخوابونم بزرگه از قصد جیغ و داد و فریاد می کنه تا بیدارش کنه یا میره محکم بوسش میکنه و بغلش می کنه گریه اش دربیاد.اونوقت دلم میخواد سرم و بزنم به دیوار
زن داداش من همین موقعیتو داره... خیلی به خودش سخت نمی گیره... مثلا خونه ش همیشه مرتب نیست..فقط به بچه هاش می رسه...غذا هم قبل به دنیا اومدن بچه ش کلی کباب و همبر گر و کتلت از این چیزا درست کرد و اماده گذاشت تو فریزر الان فقط یه برنج می ذاره تو پلوپز و اونا رو سرخ می کنه همین...گاهی هم داداشم از سر کار میاد سرخ می کنه می خورن..می گه تا دو ماه غذا دارم... گاهی هم مامانش یا مامان من واسشون غذای غیر برنجی می فرسته که تنوع بشه...مثلا هفته ای یه بار شام هم که حاضری می خورن..نون پنیری چیزی.. من رفتم خونه ش به هم ریخته بود ...اصلا هم جوش نمی زنه که وای مهمون میاد خونم مرتب نیست... فقط به فکر خودش و بچه هاشه... می گه ماهی یک روز کارگر می خوام بگیرم خونه رو مرتب کنه ... عزیزم بخوای می شه..خودتو اذیت نکن...به فکر خودت باش
اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم
سخته تا دو سه ماه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740