2733
2734
عنوان

من از کفشهای تق تقی گله دارم...

164 بازدید | 36 پست
چقدر دلم می خواست امروز لباس مدرسه می پوشیدم ،کیفمو بر می داشتم و می رفتم سر صف. سر کلاس، پشت نیمکت غرق می شدم توی هرچی بوی نویی می داد! لباسای نو، کتابای نو، دفترای نو، مدادای نو، دلهای پاک، فکرهای بی دغدغه، خش خش برگهای پاییز زیر پاهام، هوای ابری، ناهار گرم مامان... همیشه دلتنگشون میشم. من از کفشهای تق تقی گله دارم که گولمون زدند تا زود بزرگ بشیم!
LilySlim Weight charts

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اخ اخ این چه نوشته ای بود اشکم در اومد راستى ما که هیچ کاش کاش کاش هیچ بچه ای نبود که از مدرسه محروم باشه براى اونا دیدن این صحنه ها چقدر سخته کاش کاش کاش........
نه دامی است نه زنجیر همه بسته چراییم؟؟؟؟؟
منم معلمک ،امسال مرخصی زایمان. امروز واقعا دلم میخواست برم و تو فضای درس و همکارا و بچه ها باشم
حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی
مامان عماد اگه بچه ها می دونستن وقتی بزرگ میشن چقدر هوای اون روزا رو.می کنن هرگز برای باز شدن مدرسه ها غر نمی زدن. الان می بینم اکثر بچه ها با شروع مهر ناراحتن خخخ
LilySlim Weight charts
مدرسه فقط اولش و زنگ تفریح خوب لامصب پدرمونو درمیاوردن هرروز درس و امتحان😂
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706