2733
2739
عنوان

چجوری میشه مسائل رو راحت بگیریم؟

375 بازدید | 11 پست
خسته شدم از این وضع. دوست دارم همه چی رو راحت بگیرم. دوست دارم شاد باشم و مسئله ای ذهن منو مشغول نکنه. مثلا وقتی مهمون دارم دوست ندارم اینقدر از قبل ذهنم مشغول باشه خیلی راحت پیش ببرم. وقتی میخوام جایی سخنرانی کنم دوست دارم خیلی راحت اینکار رو انجام بدم. البته من سر کلاس درس راحت میتونم درس بدم و خیلی خوب کلاس رو میتونم تو دستم بگیرم. منظورم جمع های بزرگتر هست. شما چه راه حل هایی رو پیشنهاد میکنید.
اولین کاری که باید بکنی اینه که به خودت تلقین کنی انسان از ضمیر ناخوداگاش دستور میگیره پس هر چی فکر کنی همون میشه اعتماد به نفست رو باید ببری بالا به اعصابت مسلط باشی کتاب روانشناسی موفقیت رو بخون خیلی کتاب خوبیه
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
مرسی شیرین جان. از کیه این کتاب؟

البته من مطمئنم که میتونم کارم رو خوب انجام بدم ولی همش ذهنم درگیر میشه . بارها به من ثابت شده که خیلی خوب از پس اون کار براومدم ولی ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کتابش خونه خودمه اسمش یادم نیست اما من خوندمش خیلی جالبه خیلی نکات خوب توش نوشته شده حتما نگاه میکنم فردا به ایملت میفرستم
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
2740
شیرین جون کتاب موفقیت نویسنده اش کیـــــــــــــــــــه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی اذیت میشم در مورد مسائلی که برام پیش میاد. میشه لطفا اسمش و مشخصات کامل کتاب را برای منم ایمیل کنی گلم. مرسی
همون جور که شیرین جون گفت باید به خودت تلقین کنی که همیشه بهترینی
خودباوری همون چیزیه که باید توی خودت تقویتش کنی

خودت رو باور کن
بدون اگر قراره مهمونی بگیری مسلما بهترین مهمونی رو برگزار میکنی
اگر قراره صحبت بکنی بهترین سخنرانی رو ارائه میدی
اگر قراره چیزی بخری بهترین رو میخری

در کل اینو یادت باشه: تو معجزه خلقت هستی!!
این جمله رو هر روز به خودت یادآوری کن.جادو میکنه!