2737
2739
عنوان

چرا دخترم اینکارو میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 64 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پسر منم توی این سن این کاررو زیاد میکرد فقط بهش اخم میکردم و باهاش یکم سردی میکردم و بهش میگفتم اصلا خوشم نیومد ... میدونی با زدن توی صورتش شخصیت بچه ات خرد میشه ؟
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟
2731
منم تنبیه میکردم، البته به دستش میزدم... بعد بلند (نه) میگفتم. نتیجه این شد که دیگه هیـــــچوقت غذاشو از دهنش بیرون نریخت... از اون موقع تا الانم وقتی میل نداشته باشه دست منو میکشه و لقمه رو با لبخند کف دستم میذاره
یا اگه توی راهرو فکر میکنه بازیه جای دیگه ای رو در نظر گیر یا یه صندلی خاص صندلی تنبیه باشه که بعد از کار بد باید کی دو دقیقه نسبت به سنش رویش بشینه و توی اون مدت نباید بلند شه
2738
پسر من وقتی شیشه شیرشو میدم دستش یه کم که خورد بقیشو خالی میکنه رو خودش و درد و دیوار قشنگ هم میدونه کار بدیه چون وقتی میگم نکن بدو میکنه میره دیگه من مجبورم تا آخر بشینم کنارش بچن دیگه تا بزرگ شن خون به دل ماماناشون میکنن
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
2706