2737
2739
عنوان

سفر با بچه 16 ماهه با ماشین ؟

1213 بازدید | 57 پست
مامانا ترخدا منو راهنمایی کنین اخر هفته می خوایم بریم عروسی تبریز با بچه 16 ماهه ایا سخته یا نه اخه سر این موضوع با همسرم بحثم شده
مانی عشق مامان و باباش 7 اردیبهشت چشمای قشنگشو باز کرد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تبریز رو نمیدونم احتمالا الان به نسبت خنک هست ولی بچه بستگی داره به خودش دوست من میگفت از 6ماهگی بچش مرتب میرفتن با ماشین مسافرت خیلی هم راحت بودن میگفت تمام مدت بچم خواب بود پسر منم 9 ماهگی رفتم و 1سالگی به نسبت توی ماشین اذیت میکرد حوصله اش سرمیرفت
من در همه سن دخترم مسافرت کردم تا هجده نوزده ماهگی خوب بود . اذیت نمیکرد. پشت ماشین پتو میزاشتم میخابید ولی الان که دوسالو نیمشه بیچارم کرده
آدمها از پیری نمی میرند، آدمها زمانی میمیرند که از همه چیز خسته میشن.
7 ساعته تا تبریز هستی جون ولی واقعا هر کی به فکر خودشه مادر شوشو هم داره را میوفته بیاد خوشحالو و خشنود کسی به فکر من نیست
2740
لیلیون جان فقط باید بگم بیچارت میکنه من که پدرممممممممممممممممممممممم دراومد همین اما خب برای خودت تنوعی میشه ما هفته پیش با ماشین رفتیم اصفهان باید شب دیر بخوابونیش و صبح هم خیلی زود مثلا 6 راه بیفتین که بیشتر راه رو خواب باشه من گذاشتمش تو صندلی ماشینش فقط 1 ساعت آخر رو بیدار بود همین که رسیدیم هتل هم باز خوابید اما عروسی رو میدونم اذیت میشی اگه کسی نباشه که کمکت کنه
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
اخه فکر کن عروسی پسر داییه شوهرمه ما کلا شیرازی هستیم ولی منو شوهرم تهران زندگی می کنین به جای اینکه عروسی تو شهر پسر باشه اونجا گرفتن با این همه مشکلات برم یا واقعا دارم سخت می کیرم نمیدونم بخدا موندم از دیشب با شوهرم سر این موضوع بحثم شده
لیلیون جان اصلا سخت نیست بیخود هم دعوا نکن با شوهرت دخترمن وقتی 6 ماهش بود 1000 کیلومتر رفتیم بابلسر دخترم الان 18 ماهشه هفته پیش 7 ساعت رفتیم تهران وبرگشتیم اگه ماشین خودتونه رو صندلیه عقب تشک بندااز هم بازی کنه هم بخوابه خیلی هم راحته بین راه هم وایستید آب به سروصورتش بزنه ببین اگه به خودت سخت بگیری نمیگذره بذار بچه ات هم حال کنه
فروش عطرهای برند بدون جعبه با ضمانت مرجوع fatimemar@https://t.me/j oinchat/AAAAAD9XXE-ToRiJjKY1cg
2706