2733
2739
عنوان

کمک....لکنت؟؟؟؟راهنمایی لطفا

234 بازدید | 5 پست
دخترم 2 سال و 9 ماهشه...بعد از ترس از پسر بچه ای که عقب افتاده ذهنی بود فردایی اون روز لکنت گرفته...البته شعر ها را درست میخواهن ولی اول کلمات جمله ها را چندین بار تکرار میکنه چی کار کنم؟؟؟دارم دق میکنم افسرده شدم
من تجربه اش رو ندارم ولی یکی از کابوسامه میگن زیاد محل نده و چیزی رو اشتباه میگه فقط درستش رو بگو همین یا هی تکرار میکنه حساسیت نشون نده اگه ریشه اش ترسه با ایجاد آرامش درست میشه چیزی نیست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نگران نباش 'فقط باید صبر کنی'تو حرفش نپرید بگذارید کلمه ای رو که گیر داره بالاخره بگه'کمکش نکنید هولش نکنید'بگذارید متوجه شه عجله ای برای حرف زدن نیست'حدود دو هفته درگیرشه ولی خوب میشه سعی کنید بهش احساس امنیت بدید و دعوتش نکنید تا مضطرب تر بشه اگر بعد ۲ هفته تغییری نکرد اول با یه روانشاس کودک و بعد با نظر روانشناس گفتار درمان ببرید در مورد رژیم غذایی هم کلا ماست رو حذف کن تو این مدت ترشی نده و سردیجات هم خوب نیست براش
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq