2733
2739
الان ۲۷ روزه زایمان کردم پسرم هم تازه امسال میخواد کلاس اول بره اخلاقش بدو بدتر شده هر چقدر هم باهاش مدارا میکنیم بیفایده هست اخرش مجبور میشیم دعواشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتا رش بچهگونه بو د حالا بیشتر شده میگم سروصدا نکن بیشتر میکنه هیچ جا نمیتونیم بریم چون داوبیدادو سروصدا راه میندازه وبه همه زور میگه شدیدا که این موردش بیشتر دیوونم کرده
2731
همش برای جلب توجه شماست. پسر من 3 سال و 8 ماهش بود. مدتها اذیت بود. سعی میکرد کارهای خواهرش رو تقلید کنه. من چون بارداری سختی داشتم مدتها نتونستم بغلش کنم. یک ماه بعد از زایمان که بغلش کردم خدا میدونه چقدررر اروم شد. سعی کن دعواش نکنی بخصوص به خاطر نوزاد. مدتی باید باهاش مدارا کنید تا خیالش اسوده بشه ولی لوس نشه. داد نزن سرش تا میتونی. سخته ولی تا اروم نشه همین روال ادامه داره
2740
حسودی میکنه فوقش مثل پسر من مغروره بروز نمیده. پسر منم هرچی میگفتم و میگم ساکت نمیتونه اروم باشه انگار...بیرون هم بدتره چون توجه به خواهرش بیشتر میشه طفلک برای جلب توجه همه کار میکنه. به نظرم فقط اروم باشید و محیط خونه رو اروم نگه دارید تا خدایی نکرده رو درسش تاثیر نزاره
عزیزم اول یه چیز رو در نظر بگیر پسرت سنی هست که کاملا میفهمه اما نوزادت الان احساسات نمسفهمه پس سعی کن همه وقت و انرژی ان رو برای پسرت بزاری برای دومی فعلا درحده شیر دادن و پوشک عوض کردن و کارهایروتین کافیه دومین نکته اینه که سن پسرت سن سختیه اون الان داره ا ز محیط خونه جدا میشه و وارد جامعه بزرگ مدرسه میشه، حتی اگه بچه دوم هم نبود باز این گل پسر بدقلقی های خاص خودش رو حتما داشت . پس خیلی خیلی خیلی بیشتر مراقبش باش و باهاش مدارا کن کم کم با همه چی کنار میاد سعی کن کاملا تو حرف و عملت بهش بفهمونی که نینی هیچوقت جای تو رو برامون نمیگیره و تو مرد خونه ای باید مراقبش باشی . هم مراقب من هم نینی . شما مدارا میکنی اما اخرش که دعواش میکنی کار رو خراب میکنی ! اگه بیرون رفتن و مهمونی اذیت میشی و بدتر عصبی میشی فعلا سعی کن کمتر ا ز خونه بری بیرون تا اروم اروم همه تون بتونید بروزهای خوش گذشته برگردید
خدایا،مرا آن ده که آن به
یه راهکاری که اکثرا رو بچه ها اثر میذاره این هست واسش یه کاغذ بزن رو کمدش یا به دیوار و بهش توصثیح بده هرموقع یه کار خوبی انجام میده یه ستاره روی اون کاغذ میچسبونی و به فرض بهش بگو از اینجا تا اینجا اگه ستاره گرفتی یه جایزه داری و یا مثلا اگه فلان کار رو انجام ندی بعدم واسش دقیق توضیح بده منظور از کار خوب مثلا شلوغ نکردن تو مهمونی امشب هست چون بگب اگه پسره خوبی باشی مثلا بپه نمیدونه ینی چی نمیدونم خوب تونستم منظورم رو بروسونم یا نه
شکرت خدا جون