2737
2739
عنوان

دهه نودی های، فوق گودزیلای شما چطورن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3028 بازدید | 148 پست
خدا واست نگهش داره ماشالا بهش  خوشبختی چون میتونه حرف بزنه  من اگر یک روز بهم بگه سکه می ...

😔ان شالله خوب بشه،پسر منم مشکل داره ولی بلبل زبونه،همه بچه ها خوب باشن ان شالله

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
پسرمنم اخرین بار سه ساله بود من هرشب براش قصه و لالایی میخوندم اخر گفت مامان چرا ساکت نمیشی بخوابم🤕 ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ندیده عاشقش شدم

دختر خالمم ۵ سالشه شوهرم خیلی بهش محبت میکنه و دوسش داره

اومدن خونمون اروم منو کشید کنار گف اگ بزاری زن شوهرت بشم قول میدم باهات مهربون باشم و اجازه بدم از شکلاتایی ک برا من میخره بزارم بخوری😐داشت رشوه میداد ک هَوو بشه🤣🤣

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا شاید تا صب یادش رفته بود

دهه نودیا شیطونم درس میدن اگه الزایمر یگیرن هم چیزی یادشون نمیره 

داداش منم دهه نودیه یکی هم سه ماه دیگه تشریف میاره میشه۱۴۰۰ گودزیلان ب خدا😑

دخی مهربون🙂❤️ زود ناراحت میشم دلم نازکه باهم تند حرف نزنین لطفا🙃 ناراحتی قلبی دارم😉💔
2731
اها نمیدونستم چه جالب اخه مامانشون خوشش نمیاد من که مشکلی ندارم مامانش میگه زشته بگید ابجی بهار اونا ...

تو بگو اشکال نداره برو لاک بیار باهاش بشین لاک بزن تا جایی که به سنش میخوره باهاش راحت انقدر خوشحال میشه  

من ک نمیتونم نفس بکشم ک چیه چرا اینطوری تند نفس میکشی تا باشوهرم بحث میکنیم ی کم صدام بالا میره میاد ...

اقتضای سنشه من دخترم ی چیزی میبینه میگه چیه میگم خرسه باز میگه چیه میگم خرسه باز میگه چیه میگه مادر من چند بار میپرسی باز میگه بگو چیه🥺🥺🥺😣😣😣فیلم میبینه هر آدمی که میبینه میگه چیه میگم آدمه...تمام فیلم من دارم میگم آدمه...ی بار کفری شدم گفتم سگه سگ...گفت نه اشتباه گفتی آدمه😐😐😐😐😐😐😁😁😁😁

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
   حالا شاید تا صب یادش رفته بود

اوف یبار تا سه هفته میگفت ماشین دنا میخام،چون تازه براش پژو خریده بودیم بهش اجازه ندادم،انقدر گفت دیگه کل خانواده ها فهمیدن،میرفت پیش بابام میگفت بابام منو اذیت میکنه واسم ماشین نمیخره 😶

2738
من یه بار دخترم دستشو تو دماغش کرد بعدش مالید به لباس های من به انگشتشو بالا آورد گفت هیس یعنی ساکت ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤨🤨🤨

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
اقتضای سنشه من دخترم ی چیزی میبینه میگه چیه میگم خرسه باز میگه چیه میگم خرسه باز میگه چیه میگه مادر ...

😂😂😂وای این پسرمنه،ده بار میپرسه که هیچ یبار قفلی میزنه میگه حالا تو ازمن بپرس این چیه😬

اوف یبار تا سه هفته میگفت ماشین دنا میخام،چون تازه براش پژو خریده بودیم بهش اجازه ندادم،انقدر گفت دی ...

من دخترم دعواشکنم میگه زنگ میزنه خالم بیاد بکشتت

انقدر دوست دارم با پسرم حرف بزنم  برای پسر منم دعا کنید  تلویزیون تا روشن میشه با حسرت ن ...

همه بچه ها شفا پیدا کن،الهی امین،پسر منو شمام توش

😂😂😂وای این پسرمنه،ده بار میپرسه که هیچ یبار قفلی میزنه میگه حالا تو ازمن بپرس این چیه😬

😣😣😣😣باور کن دوس ندارم فیلم ببینم ۹۰ دقیقه باید بگم آدمه😭😭😭😭🤣🤣🤣🤣

2706