2733
2739
مال من 3 روز فرق داره یعنی لقاح تو روز سوم پری انجام شده مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بلاخره منم بزرگ شدم منم مامان شدم مامانه یه پسمل خوشمل......آرسام جونم 19 خرداد 93 اومد تو بغلم
نه عزیزم. توی ماه اول و دوم سونو با تاریخ پری یکیه. هر چی جلوتر بری تاریخی که سونو بهت میده فرق میکنه. بستگی به رشد نینی داره فکر کنم. مثلا توی هفته سی و نه چون نینی من خیلی کوچیک بود سونو گفته بود سی و شیش هفته.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پس چرا میگن سونو سن دقیق جنینو میگه اگه دقیق گفته باشه اشتباه گفته اخه تو روز 3پری من که نزدیکی نداشتم

نی نی شیرین یعنی هر سری برم فرق داره تفاوتش؟
بلاخره منم بزرگ شدم منم مامان شدم مامانه یه پسمل خوشمل......آرسام جونم 19 خرداد 93 اومد تو بغلم
2738
برای من که هر یک و ماه و نیم یه بار میرفتم فرق داشت. دکترم گفت سن سونو خیلی مهم نیست. سلامتیش مهمه که خدا رو شکر نه من و نه نینی مشکلی نداشتیم.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
خوب من میخواستم بدونم تاریخ لقاح چه روزی بوده

بر طبق تاریخ سونو روز 3پری بوده که من اصلا نزدیکی نداشتم
خدارو شکر نی نی شیرین جان

پس فکر کنم تاریخ سونو بر حسب قد نی نیه نه بر حسب روز لقاح
یه قانون که نیست که حتما 2 هفته تفاوت باشه

برا من هفته های اول پری با سونو یکی بود

یه مدت سونو 10روز کوچیکتر بود
اخرا دوباره یکی شدن
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2706