2752
2734
عنوان

میشه بیاین کمک بچه ها...

138 بازدید | 29 پست

خواهرم فردا کنکور تجربی داره و امشب نخوابیده استرس هم داره دستشم درد می‌کنه ..کلا شرایط خوبی نیست میشه هرکس این متنو میبینه براش انرژی مثبت بفرسته و دعا کنه براش...ممنونم از همتوننننن...:((

2731

عزیزم این چند سال زحمت کشیدی و انشاءالله نتیجه زحماتت رو به بهترین شکل میبینی

تو یکی از بهترینها هستی

برات ۱۴ تا صلوات میفرستم انشاءالله موفق باشی گلم❤

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

آقا من یه هفته خوندم اونم نصفش خواب بودم الان یه ترم دیگه فارغ التحصیل میشم😂

بسیاااار راضی ام از شرایطم،در حال حاضر سپردم به خدا، الان بهترین رشته رو دارم

یادم میاد روز کنکور دیر رسیدم دانشگاه هم پیچ در پیج کلا نیم ساعت دیر شد همه نشسته بودن شما باشی چه حالی داری؟ اما من ادامه دادم، استرس چیه بابا، به موفقیت هات فکر کن، پیش بسوی هدف😃😉

عزیزم این چند سال زحمت کشیدی و انشاءالله نتیجه زحماتت رو به بهترین شکل میبینی تو یکی از بهترینها هس ...

گریم گرفت با این پیام پر از مهرت ، خواهرم کنکور داره و الان منم برای تو دعا میکنم مرسی از قلب مهربونت

عزیزم بهش بگو کنکور همه چیز نیست.....اروم باشه و با یه روان اروم بره سر جلسه....تلاشش رو کرده و دیگه موقع دیدن ثمره شه...خودشو به خدا بسپره و بگه خودش بهترین راه رو جلوش بزارهـ....اگه صلاحش توی دانشگاه رفتنه،انشالله با بهترین رتبه قبول بشه وگرنه بره توی راهی که خیر دنیا و اخرتش توشه....براش صلوات فرستادم.....ذکر ألا بذکر الله تطمئن القلوب بخونه و براش بخونید

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2706