2733
2734
سلام دوستان فرقشون و دقیق میگید. هاشور و میدونم ولی سایه چیه ابروی من قسمت تاجش خالی شده کدوم برا بهتره @@@ میام و میخونم بسیار ممنون
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
سلام مهدیه برو تو این سایته روش های هاشور ابرو رو فیلمشو نگاه کن شاید کمکت کنه http://video.rojelab.com/videos/micropigmentation/
به امیدافزایش وزن از ۵۴/۳۰۰ تا۷۰. 54/300»56/600» 57/900»59/600»60/700»63/400» 67 » ... الهی و ربی من لی غیرک💞💓💓💞
ممنون میبینم سایه چیه؟؟
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چه سایت جالبی بود یکی یکی میخوام ببینم
عالیه سایته. من که کلی اطلاعات عمومیم زیاد شده به هر کسیم که سوالی در این زمینه داره معرفیش میکنم که با اطلاعات تصمیمشو بگیره
به امیدافزایش وزن از ۵۴/۳۰۰ تا۷۰. 54/300»56/600» 57/900»59/600»60/700»63/400» 67 » ... الهی و ربی من لی غیرک💞💓💓💞
سایه ابرو یه چی شبیه مداد ابرویه ولی طبیعی تر از مداد جلوه میکنه
خدمت و محبت این دو لذت شریف را، آفریدگار مهر، گوهر نهاد آدمی شناخته ست رهروی شنید و گفت: کار عاشقان پاک باخته ست. گفتم ای رفیق راه، یک نگاه مهربان که از تو ساخته ست...
به من یه نفر گفت برای شما سایه بهتره ارزون ترم هست ولی موقعیتی نبود که بیشتر بپرسم
2740
شادلی جون هر رنگی میشه؟ هزینش؟
من میم میخونم
مهدیه جون من خودم استفاده نکردم عزیزم فقط در همون حد میدونستم
خدمت و محبت این دو لذت شریف را، آفریدگار مهر، گوهر نهاد آدمی شناخته ست رهروی شنید و گفت: کار عاشقان پاک باخته ست. گفتم ای رفیق راه، یک نگاه مهربان که از تو ساخته ست...
سایه ابرو یه محصول پودری هست که بدون اینکه ایجاد ریزش و...کنه میتونی هر فرمی رو دوست داری به ابروهات بدی و جاهای خالی ابروهات رو پرکنی هر وقت هم خواستی پاکش میکنی و صورتت رو میشوری، اما هاشور یه روش دایمی هست که نه میتونی تغییرش بدی و نه میتونی پاکش کنی.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
نه عزیزم اشتباه میکنی، این سایه پودری منظورم نیست تتو های جدید دو مدل شدن 1- هاشور 2- سایه
2706