2737
2739
عنوان

یه سوااااااااااااال؟؟؟؟

142 بازدید | 6 پست
کسی میدونه چطوری بعضیا بورسیه میگیرن از یه دانشگاه؟؟؟منظورم دانشگاهای داخل خود ایرانه؟؟
همسر مهربانم :
هر روز با شوق دیدنت چشم میگشایم و وقتی تو را در کنارم می بینم دوست دارم بارها و بارها در برابر معبود زانو بزنم و سجده شکر کنم که چون تویی را به من هدیه داد...دوستت دارم تا ابد
؟؟؟؟
همسر مهربانم :
هر روز با شوق دیدنت چشم میگشایم و وقتی تو را در کنارم می بینم دوست دارم بارها و بارها در برابر معبود زانو بزنم و سجده شکر کنم که چون تویی را به من هدیه داد...دوستت دارم تا ابد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه توی فرم ثبت نام که فقط یه گزینه داره بورسیه خارج
همسر مهربانم :
2742
مثلا من دیدم بعضیا دانشگاه یه شهر دیکه واسه دکترا قبول میشن ولی دانشگاه شهر خودشون بورسیه شون میکنه که وقتی درسشون تموم شد همون دانشگاه شهر خودشون برگردن و کار کنن!!!!
چجوریاس؟؟؟؟
همسر مهربانم :
آرام جان من اطلاعات زیادی ندارم. اما تا این حد میدونم که اینا از طریق سایت جذب فکر میکنم پذیرفته میشن.
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
نه بابا اصن دو نفرو که من دیدم بورسیه دانشگاه شهرشون شدن اصن اون دانشگاه اطلاعیه ای نداده بود در این مورد!!!!ولی نفهمیدم چطور یهو به اونا بورسیه داد و چی شد!!!
همسر مهربانم :