2737
2734
سلام مامانا من نی نیم دو ماه و 10 روزشه از چهل روزگی به بعد سینه هام خیلی شل و افتاده شدند کسی مث من بوده؟ دلیلش چیه؟
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دلیلش از کم شدن شیر نیست دوران شیردهیت تموم بشه درست می شه فقط سعی کن سوتین شل نبندی یه جوری هم به بچه شیر بدی که سینت خیلی آویزوون نشه
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
جدا از کم شدن شیر نیس؟ آخه من شنیدم بعد از قطع شیردهی اینطوری میشه نه از حالا!!!!!!!!!!!!!!!!!! احسان جون منم فشار میدم شیر دارم ولی خیلی غصه میخورم میبینم اینطوری شده آخه اگه شب شیرش ندم تا صبح یکم سفت میشه
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
همه چی هم بخاطر زیاد شدن و سفت شدن سینه هام میخورم فرقی نکرده البته بجز دلستر و ماالشعیر بخاطر کولیک پسرم
2738
توی دو ماه اول سینه اصطلاحا رگ می کنه و گاهی هم سرریز میشه بعد از دوماه دیگه اینجوری نیست
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
مینا گلی یعنی مال همه اینطوری میشه؟آخه اینجا بعضی خانا میگن باوجود چندین ماه شیردهی سینشون سفته وشیرشون زود زود رگ میکنه
بچه ها همش غصه میخورم که لابد شیرم کم شده یعنی واقعا ربطی به کم شدن شیر نداره ؟؟؟؟ خدارو شکر
2706