2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
حرکات سریع زشته. میخوای بشینی یا بلند شی نباید تلپی خودت رو بندازی . یه خورده آروم با ناز بشینی یا پاشی خیلی خوبه. موقع حرف زدن نه انقدر دست و سر تکون بدی که طرف سرگیجه بگیره نه مثل مجسمه باش. لبخند کوچولو مهمه. کلماتی مثل عزیزم/ لطف دارید/ خوشحالم کردیدو.......
اندام متناسب خیلی مهمه
به نظر من مهم نیست حتما موهاتو فرم بدی همین که موهات مرتب باشه ( نداشتن سوختگی ... موخره ... رنگ ریبشه )

خودش خیلی تاثیر گذاره
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=21411 دانستنیهای عطر و ادکلن + فروش
2740
مثلا الان یه عده رو دیدی موهاشونو از جلو روسری میریزن بیرون
پخش و پلا

یا بد حالته !! سشوار کشده و مرتب باشه

یه مدلی که به قیافه ادم بیاد مثلا فرق یه ور یا پوش رو به بالا

من ی دانشجو داشتم خیلی تمیز و مرتب بود ازاون خوشم میومد آرایش ملایم کرمی که به رنگ پوستش میومد خط چشم میکشید تو چشمش و رژش خوش رنگ بود موهام درست میکردد
ی پسر هم داشتم خیلیییی تمیز بود از در کلاس که میومد تو همراهش ی بویی خوش آرامش بخش میومد
به نظر من تمیز بودن شرط اول با کلاس بودنه .. ممکنه یه لباس ارزون داشته باشی اما تمیز باشی بیشتر از یه لباس گرون و نا مرتب به چشم میای... آرایش ملایم هم واسه پوست بهتره و هم با کلاس تر.. خانمهای پیر نیاز به آرایش زیاد دارن تا جلوه پیدا کنن .حیف جوونی پوست نیست که با یه خروار مواد شیمیایی که پوست و داغون میکنه بپوشونیم...
وقتی تو در کنارمی تکیه گاهی چون کوه دارم... نفس هایم پیشکش قلب مهربانت همسر عزیزم...
مثلا سایه ابی و سبز به هر کسی نمیاد!

ور میدارن همینطوری میزنن ! یا مثلا رژ قرمز مخصوص هر جایی نیس

کلا دخترای ما بلد نیستن ارایش درست چیه !! فقط تو بچگی میرفتن سر کیف مامانشون چیزاشو میزدن به صورتشون
اینجوری یاد گرفتن
2706