2733
2734

سلتم فقط انرژی مثبت بدین 

اتفاقات خوب و تعریف کنید 💓

کوکب خانوم زن پاکیزه ای است!!!![smiley]s/sm82.gif[/smiley]

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نمیدونم والا واسه من که همیشه رو هرچی برنامه ریختم یه قدم تا موفقیت فاصله داشتم یهو معجزه شد ریده شد تو کارم😑😑😑

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2731

بچه ها بیاین تاپیک اخرم برای حاجت روایی صلوات هدیه به امام رصا  ایشالا هممون به حاجتامون برسیم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2738
تعریف کن عزیزم😍

بیماریها سرطان یکی از اشناهامون با سابلیمینال . بیماری روماتیسم خودم که از بچگی درگیر بودم کلا با سابلیمینال مورد زیاد دیدم بعد شفای طبیعی خودم از بیماریه سل که به حدی پیشرفت کرده بود که با دارو جواب نمیداد و دکترها جوابم کردند و گفتند نهایت ۱ سال اونم با زجر زندگی کنه این از ۹۲ تا الان هست و کامل خوب شدم 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
بیماریها سرطان یکی از اشناهامون با سابلیمینال . بیماری روماتیسم خودم که از بچگی درگیر بودم کلا با سا ...

خداروشکر عزیزم سلامت باشی

از کدوم ساب استفاده کردی؟پیج داره؟

کوکب خانوم زن پاکیزه ای است!!!![smiley]s/sm82.gif[/smiley]
خداروشکر عزیزم سلامت باشی از کدوم ساب استفاده کردی؟پیج داره؟

خودم برا کلیه هام برا ثروت برا وزن الان برا حرفه خاص گرفتم البته اینا رو یه سال میگیرم. از خانم موسوی میگیرم 

@MojezeyeNakhodagah

💣بی‌بی چک خوان سایت💣