2737
2739

سلام دوستان من با شوهرم خیلی دعوا داریم سر چیزای کوجیک بزرگ ، سر هر چیزی ولی از هر ده تا یکیشو تا حالا خونوادم فهمیدن تا دیشب ک بدجور دعوامون شد ب خونوادم زنگ زدم چند ساعتی رفتم اونجا ولی همش پشت سرش بد گفتن و هر چی از دهنشون دراومد بهش گفتن من شوهرمو خیلی دوس دارم الان خونوادم از ی طرف فشار میارن ک دیگه اینجا نیا از ی طرف شوهرم نمیدونه ک اونا ازش خوششون نمیاد چون اگه بفهمه شخصیتش جوریه ک نمیذاره دیگه منم برم میدونم خیلی پراکنده نوشتم ولی بذارین پای آشفتگیم

هرگز هرگز دعوای زن وشوهری رو جایی نبرین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه شوهرتو دوست داری ومیخوای باهاش زندگی کنی به خانوادت بگو عصبانی بودی وازسر عصبانیت یه چیزی گفتی

2742
۱. هر دعوایی دو طرف داره. دعوا نکن ۲. دعواهاتونو به خونواده‌ها نکشون تحت هیچ شرایطی حالاام زمان ...

بخدا اصلا نمیگفتم اون وقتایی ام ک فهمیدن از طریق خود شوهرم بوده 

اصلا نمیگفتم ولی دو روزه خیلی عصبی بودم خودمم پشیمونم

اشکالی نداره

یه مدت بگذره درست میشه

وقتی خانوادت ببینن همسرتو دوست داری ساکت میشن😀

2740
اشکالی نداره یه مدت بگذره درست میشه وقتی خانوادت ببینن همسرتو دوست داری ساکت میشن😀

خدا از دهنت بشنوه من تحمل ندارم نبینمشون حس بدی دارم همین حالا دارم دیوونه میشم

نذار بفهمن اصلا دعوا نکن سخت نگیر اگه دعوا نکنین همه چی خود ب خود خوب میشه

فقط نمیخوام نظر خونوادمو راجب خودش بدونه چون میدونه از دلش دیگه بیرون نمیره هیج وقت از طرفیم من اونجا نرم میگه چی شده نمیری دیگه

کاش مشکلتونو از ریشه حل و فصل میکردید 

باهم وقتی آرومید صحبت میکردید و قانونی میذاشتید

و راه حلی برای دعواهاتون پیدا میکردی

این حجم از دعوا و بگو مگو تو طولانی مدت اثر خیلی بدی رو زندگیتون میذاره

کاش مشکلتونو از ریشه حل و فصل میکردید  باهم وقتی آرومید صحبت میکردید و قانونی میذاشتید   ...

خیلی حرف زدیم ذاتا عصبیه ی سری شروط من گذاشتم قبول کرد همه رو ولی مسئله ی خونوادمو نمیدونم چیکار کنم

خیلی حرف زدیم ذاتا عصبیه ی سری شروط من گذاشتم قبول کرد همه رو ولی مسئله ی خونوادمو نمیدونم چیکار کنم

همون که دوستمون گفت

برو تنهایی

بگو اونروز خیلی عصبانی بودم اون حرفارو زدم

بعدش برام فلان کار انجام داد و... / از خوبیاش بگو

و سعی کن دیگه شکایتهاتو نبری اونجا

2706