2737
2739
تا حالا کدوم لحظه تو زندگیتون خیلی خوشایند و زیبا بوده؟؟ خودم لحظه جاری شدن خطبه عقدم و لحظه تولد فرشته م بسیااااار برام عالی بوده و از مرورشون همیشه قند تو دلم آب میشه
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
لحظه ای مامان عشقم زنگ زد خونمون و قرار خواستگاری رو گذاشتن لحظه ای که خطبه ی عقد جاری شد و بعد از اون همه انتظار مال هم شدیم خدایا شکرت
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
تا العانو نمیدونم اما فک میکنم در آینده لحظه ای که یه بی بی چک مثبت ببینم.... لحظه عقدمم خوب بود اما نمیدونم چرا تو دلم رخت داشتن میشسن
مادر شدن سخته....ولی امیدوارم همه زنان سرزمینم این سختیه شیرین رو مزه کنند...الهی آمین
2740
سلام دوست خوبم ببخش این لینکواینجا میذارم به کمک همه دوستان نینی سایت نیازدارم خواهش میکنم همکاری کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=958718&PageNumber=1 مدیرمهربون تاپیک اگه لینکم مزاحمه بیتعارف حذفش کن گلم بیاید باهم برای سلامتی یک نینی کوچولو دعاکنیم خداخیرتون بده
2706