2737
2734
امروز بعد از مدت ها اومدم نی نی سایت در مورد مریضی دخترم از بچه ها کمک بگیرم. ولی حتی یک نفر هم نیومد تو تاپیکم یه زمانی من جواب سوالامو می گرفتم…… . ولی حالا…………
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
یاسمین جون امروز سایت به هم ریخته سرعت پایینه
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
پس چرا تاپیک های دیگه اینطوری نیست؟ اومدم اینجا حالم بهتر بشه بدتر شدم
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
هستی جون تاپیک زدم گفتم یک فوق تخصص گوارش اطفال بهم معرفی کنن که کارش و تشخیصش عالی باشه. یبوست دخترم خوب نمیشه. پیش دکتر خودش هم بردم دارو و شیاف استفاده کرده اثر نداشته
چون با گوشی اومدم نمیتونم آدرس تاپیکمو بذارم
2740
هی منم همین مشکلو دارم چند وقته اسم قرص جمع کننده رحمو میخوام یه چیزایی ازم پرسیدنو یه جوابایی دادن ادم از کرده خودش پشیمون میشه آخه خواهر من اسم قرصو نمیدونی دیگه چرا نظر کارشناسی میدی؟/؟؟/؟؟؟؟؟
دلم تنگ میشود گاهی برای یک دوستت دارم ساده دو فنجان قهوه داغ سه روز تعطیلی زمستان چهار خنده بلند و پنج انگشت دوست داشتنی!!
ببرش پسش دکتر ایمان زاده فوق تخصص گوارش اطفال رییس بخش بیمارستان مفید هم هست
دلم تنگ میشود گاهی برای یک دوستت دارم ساده دو فنجان قهوه داغ سه روز تعطیلی زمستان چهار خنده بلند و پنج انگشت دوست داشتنی!!
2706